НАВЧАЛЬНА РОБОТА

ЛІЦЕЇСТИ НОК КВЛ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ»

8 листопада 2019 року вихованці Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна долучилися до щорічної акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», присвяченої Дню української писемності та мови.
Ліцеїсти 7 та 8 навчальних рот активно взяли участь у заході, головна мета якого — єднання навколо мови.


ВИВЧЕННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

У Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна ліцеїсти 7 навчальної роти на уроках інформатики освоюють на практиці технічні параметри комп’ютера. Кожен повинен «потримати в руках» багато різних пристроїв і не просто потримати, а й проаналізувати їхній стан, визначити можливі несправності і, при можливості, їх усунути. Мета таких занять: вивчити принципи побудови, основні характеристики персонального комп’ютера, розглянути призначення та характеристики компонентів персонального комп’ютера, що входять до основного набору.


У НОК КВЛ ПОЧАЛИСЬ ЗАНЯТТЯ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ

У Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна ліцеїсти 7 та 8 навчальних рот під керівництвом Власюка Д.М. спробували свої сили в скелелазінні. Це один із найбільш гармонійних видів спорту, що поєднує в собі оптимальні фізичні навантаження, фітнес, розваги та екстрим. Заняття скелелазінням розвиватимуть координацію і пластику рухів, а також вольові якості у ліцеїстів.


ПРАКТИЧНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК ПОВОДЖЕННІ ЗІ ЗБРОЄЮ

Під час осінніх канікул ліцеїстів в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна вчителі навчальної частини навчаються стрільбі з пістолета та автомата в лазерному тирі, а також із пневматичної зброї у відкритому тирі.


У НОК КВЛ ПРОВЕДЕНО ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ НАВЧАННЯ

10 жовтня 2019 року в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна було проведено нараду педагогічного колективу. Тема педради «Підведення підсумків навчання ліцеїстів 7 та 8 роти за підсумками вересня – початку жовтня 2019-2020 навчального року», а також начальник НОК КВЛ полковник Потєхін П.Г. поставив завдання на жовтень – грудень поточного навчального року.


У НОК КВЛ ТРИВАЄ ПЕРЕВІРКА ВІЙСЬКОВОГО ВИШКОЛУ

У Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна тривають заліки з індивідуальної стройової підготовки ліцеїстів 7 та 8 навчальної роти під керівництвом вчителя предмету «Основи захисту Вітчизни» полковника у відставці Шатіла Владислава Ернестовича.ПОЧАТОК ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ У НОК КВЛ


Посилання на слайди


ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ В НОК (ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ ТА ЛІЦЕЇСТАМ)

СЛАЙДИ


 УВАГА, ШАХРАЇ!


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ НОК КВЛ КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ
7 жовтня 2019 року ліцеїсти 4 взводу 7 навчальної роти Навчально-оздоровчого комплексу Київського ліцею імені Івана Богуна під керівництвом вчителя географії Лантух Т.М. відвідали краєзнавчий музей м. Боярки. Мета екскурсії – формування національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, прищеплення шанобливого ставлення до культури, забезпечення духовної єдності поколінь.
Для богунців ця екскурсія була цікавою і пізнавальною, адже фонди музею налічують понад 10 тисяч предметів: письмодруковані матеріали, нумізматика, живопис, графіка, археологічні матеріали, меморії, філателія, світлини та етнографія. А етнографічна колекція музею містить близько тисячі предметів: рушники, різні вишивки, килими, одяг, жіночі прикраси, тощо.


УЧАСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ НОК КВЛ В ОЛІМПІАДІ З МАТЕМАТИКИ
Як відомо, математика вчить оперувати фактами, аналізувати ситуацію та приймати нестандартні рішення. Все це є важливим для професійних умінь та навичок майбутніх офіцерів.
У КВЛ розпочався І етап Всеукраїнської предметної олімпіади з математики серед ліцеїстів молодшого курсу. Всього в ній взяли участь 24 ліцеїсти, серед яких 17 – вихованці НОК КВЛ.
Метою проведення конкурсу є стимулювання прагнення до самовдосконалення юнаків, виявлення та розвиток обдарованих дітей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення цієї дисципліни.


 

У НОК КВЛ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ГУРТОК «ЮНИЙ СТРІЛЕЦЬ»

В Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна розпочав роботу гурток «Юний стрілець» під керівництвом Кошин Натілії Євгенівни.
До занять залучаються ліцеїсти 7-8 навчальних рот. Мета гуртка: навчити ліцеїстів правильної стрільби з пневматичної гвинтівки, роз’яснити правила поведінки в тирі; привчити до порядку поводження зі зброєю та прищепити знання техніки безпеки.


ПОЧАТОК 2 СЕМЕСТРУ В НОК КВЛ

10 січня 2019 року в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна з педагогічними працівниками відбулося підведення  підсумків навчання за І семестр 2018-2019 навчального року, а також були поставлені завдання на ІІ навчальний семестр.

Основними завданнями в НОК КВЛ було визначено вивчення англійської мови, покращення фізичного вишколу ліцеїстів та підготовку до державної підсумкової атестації.