Започаткування нової форми роботи для покращення знань з англійської мови

IMG_0082-minКомандуванням Київського військового ліцею імені Івана Богуна було прийнято рішення щодо додаткових заходів, спрямованих на вдосконалення якості знань з англійської мови серед ліцеїстів 10 класу. Це стосується, в першу чергу, ліцеїстів, які наразі мають низький рівень знань з цього предмету.

До участі у проекті «Оволодіння програми-мінімум з англійської мови» планується залучити  ліцеїстів, які на достатньому рівні володіють англійською мовою та мають високі показники у навчанні.

12 січня 2018 року заступник начальника КВЛ з навчальної роботи — начальник навчальної частини полковник Оржешко Д.В. та старший вчитель методичної комісії з англійської мови Туріцина О. М. провели інструктаж з ліцеїстами 4, 5 та 6 навчальних рот, які прийматимуть безпосередню участь в якості інструкторів у зазначеному проекті.

Під час інструктажу командири навчальних рот були проінформовані щодо надання максимальної підтримки  та сприянню започаткованому заходу.

Олена Миколаївна Туріцина пояснила ліцеїстам необхідність експериментального проекту, який стартує 15 січня, для вивчення, закріплення нових слів та практики використання їх у мовленні, розвитку навичок спілкування тощо.

Також до всіх присутніх була доведена схема, за якою розподілятимуться групи, кожному ліцеїсту-інструктору  надані матеріали для занять.

Навчальною частиною КВЛ були визначені дні проведення додаткових занять (двічі на тиждень після шостого уроку).

Сподіваємося на вагомі результати від запланованих занять та бажаємо ліцеїстам-інструкторам успіху у новій ролі.

IMG_0078-min