Вшанування пам’яті випускника КВЛ, героя АТО Григора Р.П.

27 квітня 2018 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки пам`яті майора Григора Руслана Петровича, випускника КВЛ, який загинув 29 жовтня 2014 р. при виконанні бойового завдання на сході України.

В 1993 році він вступив до ліцею, після закінчення якого навчався в Одеському інституті Сухопутних військ. Після  закінчення інституту  в 1999 році Григор Р.П. розпочав військову кар’єру у рідному місті Біла Церква.

З 1999 по 2014 рік проходив військову службу в лавах Збройних сил України на посадах командира розвідувального взводу механізованого полку; командира розвідувального взводу механізованої роти; командира механізованої роти механізованого батальйону у місті Біла Церква.

72 окрема механізована бригада, у складі якої він проходив військову службу, виконувала завдання в зоні проведення АТО в с. Катеринівка, с. Довгенькому, с.Сонцеві, м. Волноваха. Поблизу с. Петрівське Волновахського району Донецької області 29 жовтня 2014 р. о 6 годині ранку під час бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника Руслан Петрович загинув від отриманих поранень, несумісних з життям. Був похований на алеї Героїв у м. Біла Церква.

Указом Президента України від 26 лютого 2015 року Григор Руслан Петрович був нагороджений орденом «За мужність»,  йому було присвоєно звання «майор» (посмертно).

На урочистому заході із шанування пам’яті Григора Р.П. начальник  ліцею Герой України генерал-майор Гордійчук І.В. звернувся до присутніх зі словами скорботи про найкращих синів України, які загинули, захищаючи незалежність нашої держави.

До слова запросили маму Руслана Петровича Людмилу Клавдіївну та дружину Ірину Іванівну. Прапор вручили безпосередньо сину Дмитру Руслановичу, який наразі навчається у Київському військовому ліцеї та в подальшому бажає продовжувати військову династію.

В знак пам’яті та пошани Григора Руслана на алеї пам’яті у Київському військовому ліцеї було посаджене дерево. На жаль, це вже восьме дерево, висаджене в пам’ять героям — випускникам ліцею,  які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Захід закінчився проходженням урочистим маршем ліцеїстами 6 навчальної роти.