ШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ, ПЕДАГОГИ, ОФІЦЕРИ-ВИХОВАТЕЛІ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ – ВСІ УЧАСНИКИ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ!

Сьогодні, 5 липня, ми відзначаємо четверту річницю визволення міст Слов’янськ та Краматорськ, які були окуповані проросійськими терористами.

Незважаючи на ці обставини, патріотично настроєні юнаки зі  Слов’янська, Краматорська та прилеглих районів продовжували вступати до Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Так з 2014 року 14 юнаків з цих регіонів проходили навчання.

Від щирого серця вітаю усіх з четвертою річницею визволення Слов’янська і Краматорська від російсько-терористичних військ. Для всього українського народу це особлива, доленосна дата, адже звільнення цих українських міст стало одним з найбільш ключових моментів за всю антитерористичну операцію на території Донецької області.

Звільнення Слов’янська та Краматорська засвідчило всьому світу незламність та патріотизм народу України, його непереможність, а також утвердження міці українського війська.

Відвага і стійкість тих, хто брав участь у антитерористичній операції на Сході нашої держави надихають нас на самовіддане та вірне служіння Батьківщині.

Низький уклін та вічна пам’ять всім загиблим під час визволення міст Слов’янськ та Краматорськ.

Визволення цих міст, які майже три місяці перебували під ворожою окупацією, стало знаковою перемогою сил АТО над сепаратистськими бандформуваннями та поворотним моментом у відродженні Збройних сил України.

 

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

Слава непереможним Збройним силам України!

 

 

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                                                                                                          І.В.ГОРДІЙЧУК