ЕКСКУРСІЯ ДО «НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ»

16 вересня 2018 року ліцеїсти 1, 2 та 3 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Меморіальний комплекс «Національний музей історії України у Другій світовій війні».
Для юнаків була проведена оглядова екскурсія, під час якої висвітлені загальні події війни та окремі історичні факти. Екскурсовод розповіла богунівцям про звитягу, жертовність і трагедію народу України в період Другої світової війни.
Змістовний історичний матеріал нікого не залишив байдужим. Особливо вразила юнаків розповідь екскурсовода про злочинні дії нацистів проти людства, безпрецедентний героїзм захисників Батьківщини.
Протягом екскурсії ліцеїсти дізналися про початок німецько-радянської війни, встановлений в Україні нацистський «новий порядок», участь українців у рухах Опору на території європейських держав тощо.
Безперечно, відвідання Національного музею допомогло юнакам зрозуміти трагічну сутність Другої світової війни, історичну правду про жертовність і подвиг українського народу у боротьбі проти нацизму.