У КИЇВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ЛІЦЕЇ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА ЗАВЕРШИВСЯ ДРУГИЙ ЕТАП ТУРНІРУ З МІНІ-ФУТБОЛУ «КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА»

21 вересня 2018 року було проведено два останні матчі другого етапу турніру з міні-футболу «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила».
У першому матчі ліцеїсти 5 навчальної роти зустрічалися з ліцеїстами 2 навчальної роти, в якому святкували перемогу з рахунком 7:3, а в другому матчі зустрічалися з ліцеїстами 3 навчальної роти. Матч закінчився бойовою нічиєю з рахунком 5:5. В першому матчі капітан команди 5 роти Мільта Євген оформив «покер», Давигора Іван – дубль, і ще один м’яч забив Бідненко Іван; за 2 навчальну роту відзначились Кузьмін, Мамзін і Герасименко. В другому матчі за 5 навчальну роту відзначились дублями Давигора Іван і Шульга Максим та один м’яч забив Мільта Євген, а за 3 навчальну роту відзначились дублями капітан команди Медвецький Максим і Кононенко Дмитро, один м’яч забив Дячук Данило.

Тож, 22 вересня 2018 року о 14.30 год. у фіналі зустрінуться переможці другої вікової групи (ліцеїсти 10 класу) – 3 навчальна рота і переможці третьої вікової групи (ліцеїсти 11 класу) — 6 навчальна рота. Переможці фіналу будуть боротися за СУПЕР КУБОК зі збірною командою НОК КВЛ.

Список бомбардирів наразі очолює капітан команди 5 навчальної роти Мільта Євген. На його рахунку 12 забитих голів. Другим йде ліцеїст 5 навчальної роти Давигора Іван — 10 голів. Третє місце поділяють ліцеїсти 3 навчальної роти Медвецький Максим і Дячук Данило по 8 забитих голів.