ЗАВЕРШЕННЯ ПЕРШОГО ТУРНІРУ З МІНІ-ФУТБОЛУ «КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА»

За ініціативи начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна Героя України генерал-майора Гордійчука І.В. в період з 10 по 22 вересня 2018 року був проведений перший турнір з міні-футболу «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила».
Змагання проходило в три етапи: перший – між взводами навчальних рот, другий – між навчальними ротами (окремо у НОК КВЛ та у КВЛ).
За підсумками першого етапу були сформовані збірні команди навчальних рот, які взяли участь у другому етапі змагань.
До фіналу турніру КВЛ вийшли переможці другої та третьої вікової груп — збірні команди 3-ї та 6-ї навчальних рот. Основний час матчу закінчився в нічию, відтак команди визначали переможця турніру по пенальті. За підсумками перемогу святкували ліцеїсти 6-ї навчальної роти, які вибороли право участі у матчі за СУПЕРКУБОК зі збірною командою НОК КВЛ.
В напруженій боротьбі перемогу святкували ліцеїсти 6-ї навчальної роти – переможці кубка КВЛ та володарі перехідного суперкубка турніру з міні-футболу «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила».
За матчами фіналу Кубка КВЛ та Суперкубка уважно слідкували президент Федерації футболу України Андрій Павелко, віце-президент Федерації футболу Вадим Костюченко, заслужений майстер спорту України, екс-гравець Київського «Динамо» та збірної України, тренер національної збірної України з футболу Владислав Ващук та легендарний спортивний коментатор, засновник Національного реєстру рекордів України, голова Клубу незвичайних рекордсменів, засновник «Всесвітньої української спортивної агенції», член Національної спілки журналістів України – Валентин Щербачов.
У фіналі другого етапу турніру між командами 3 та 6 навчальної рот володарів Кубка було визначено по пенальті, а в матчі за Суперкубок до останніх хвилин зберігалась інтрига. Початок матчу був за ліцеїстами НОК КВЛ, які повели гру з рахунком 1:0. Але в другому таймі ліцеїстам 6 навчальної роти вдалося зрівняти рахунок, а на останній хвилині забити вирішальний гол і здобути перемогу за Суперкубок.
Отже, за результатами другого етапу турніру в НОК КВЛ перемогли ліцеїсти 3 взводу 7 навчальної роти, а в турнірі серед ліцеїстів КВЛ – команда 6 навчальної роти, які в матчі за Суперкубок в напруженій боротьбі здолали збірну НОК КВЛ.
За результатами турніру кращими в номінаціях стали:
— кращий голкіпер – САЮК Назар (НОК КВЛ), нагороду отримав з рук Валентина Щербачова;
— кращий захисник – МАРЧУК Микита (6 навчальна рота), нагороду отримав від Владислава Ващука;
— кращий нападник – МІЛЬТА Євген (5 навчальна рота) – 12 голів в турнірі (нагороду отримав від віце-президента ФФУ Костюченка Вадима Костянтиновича);
— кращим гравцем турніру визначено ліцеїста 6 навчальної роти Противня Ярослава, якого нагородив президент Федерації футболу України Павелко Андрій Васильович.
На святі були присутні особливо почесні гості: дружина Героя України Андрія Кизила Оксана та їх син Артем.
В церемонії нагородження взяли участь начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України Гордійчук Ігор Володимирович, президент Федерації футболу України Андрій Павелко, легендарний спортивний журналіст Валентин Щербачов, заслужений майстер спорту України з футболу, екс-гравець збірної України, легендарний футболіст Владислав Ващук. Переможці та призери були відзначені Кубками, медалями, а також пам’ятними сувенірами від Федерації футболу України.
З боку Федерації футболу України Андрієм Павелко було відзначено голову методичної комісії з фізичної підготовки ліцею Бугіля В’ячеслава Миколайовича відзнакою Федерації футболу України, а начальнику ліцею генерал-майору Гордійчуку Ігорю Володимировичу була вручена медаль Федерації футболу України «За особливі заслуги».
Керівництво Федерації та КВЛ мають наміри продовжити турнір і вивести його спочатку на Всеукраїнський рівень між військовими ліцеями та ліцеями з посиленою військово-фізичною підготовкою, а згодом і на міжнародний рівень.
Від імені особового складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна висловлюється вдячність та велика шана за виховання сина близьким і рідним загиблого Героя України Андрія Кизила.
Керівництво ліцею також висловлює вдячність президенту Федерації футболу України Андрію Павелку та спортивному журналісту Валентину Щербачову за підтримку та розвиток футболу в ліцеї. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у військово-патріотичному вихованні молодого покоління – майбутніх офіцерів та захисників Вітчизни.

Слава Україні!

Вічна слава Герою!