ШАНОВНІ ВОЛОНТЕРИ!

Прийміть найщиріші вітання з Днем волонтера від мене особисто та від усього особового складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.

Починаючи з Революції Гідності на Майдані Незалежності та з перших днів агресії на сході України саме ваша допомога нашим захисникам допомогла зупинити ворога та не дозволити розповсюдитись по всій території України.

Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Ми щиро вдячні вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні ООС.

Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди віддячують вам добром і повагою.

Велика шана, подяка та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

З повагою

Начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор  І.В. ГОРДІЙЧУК