ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ!

Сердечно вітаю вас із Днем Збройних сил України!
Найщиріші вітання всім тим, хто сьогодні захищає нашу державу, хто зі зброєю в руках протистоїть російській агресії, хто розбудовує та зміцнює українську армію!
За останній час у неймовірно складних умовах військового протистояння окупаційним силам РФ Збройні сили здійснили потужний прорив, зміцніли та змужніли. Наразі українське військо — це могутня та боєздатна сила, спроможна дати рішучу відсіч будь-яким зазіханням підступного ворога.
У КВЛ навчаються юнаки, чиї батьки сьогодні зі зброєю в руках стоять на варті незалежності та територіальної цілісності України на передовій, та тих героїв, що віддали своє життя за нашу благословенну українську землю.
Командування ліцею, весь особовий склад займає активну громадянську позицію у справі виховання майбутньої еліти українського війська.
Патріотизм, професіоналізм, незламність, мужність — саме ці якості, притаманні найкращим представниками української армії, надихають вихованців Київського військового ліцею на опанування знань, вмінь та навичок, необхідних майбутнім офіцерам. Адже бути військовим — це покликання, це свідомий вибір життєвого шляху, присвяченого захисту своєї країни, її незалежності та свободи.
Завжди пам’ятаймо кращих синів та доньок України, які у складі її Збройних сил до останнього подиху захищали свою країну від ворога і віддали життя за Батьківщину.
Велика шана, подяка та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!
Слава волелюбному та працелюбному українському народові!
Слава Україні!
З повагою

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор І.В. ГОРДІЙЧУК