ОНОВЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ЗАЛ СТАНЕ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМ ПОДАРУНКОМ ДЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ

Під час зимових канікул у спортивному залі ліцею відбулися деякі зміни знідно із планом покращення матеріально-технічної спортивної бази, що стануть приємним сюрпризом та новорічним подарунком для ліцеїстів. Так, було оновлено покриття підлоги, а також закуплені та встановлені сучасні кросфіт-комплекси та кардіотренажери для покращення фізичного розвитку ліцеїстів.

Окрім цього, придбано мобільний пересувний силовий спортивний комплекс, завдяки якому ліцеїсти матимуть можливість для покращення своєї фізичної підготовки не тільки в умовах спортивних майданчиків та спортивних і тренажерних залів, а й в польових умовах.

Керівництво ліцею спільно з методичною комісією з фізичної підготовки прикладає чимало зусиль для покращення матеріально-технічної бази ліцею та створенню сучасних, комфортних умов фізичного розвитку ліцеїстів – майбутніх офіцерів Збройних сил України.

Наступним етапом покращення матеріально-технічної спортивної бази стане реконструкція спортивних майданчиків зі штучним покриттям та стадіону ліцею.