КОНКУРС «ВЧИТЕЛЬ РОКУ — 2019» У НОМІНАЦІЇ «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» ВІДБУВСЯ НА БАЗІ КВЛ

З 25 січня по 4 лютого 2019 року на базі Київського військового ліцею імені Івана Богуна проходив міський конкурс «Вчитель року — 2019» в номінації «Захист Вітчизни». Метою конкурсу було підвищення професійної майстерності вчителів та популяризація їх педагогічних здобутків.
У заході брали участь кращі шкільні вчителі з предмету ОЗВ з 10-ти районів міста Києва. Конкурс об’єднав відданих своїй справі, творчих, готових ділитися своїми надбаннями вчителів, які знають, як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України.
Відповідальною особою та головою журі конкурсу був заступник начальника ліцею з навчальної роботи полковник Оржешко Д.В.
Конкурс для вчителів складався з 4 етапів: тестові завдання з використанням комп’ютерних технологій, презентація системи роботи вчителя відповідно до теми (за жеребкуванням), проведення відкритого уроку з ліцеїстами 10-тих класів та виконання практичного індивідуального завдання з предмету також згідно із жеребкуванням.