ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА В КВЛ ІМ. І. БОГУНА ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ НЕСТАТУТНИХ ПРАВИЛ ВЗАЄМОВІДНОСИН ТА ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Незважаючи на проведені в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна профілактичні заходи щодо недопущення нестатутних правил взаємовідносин та булінгу, 24 січня 2019 року мав місце ганебний випадок грубого порушення військової дисципліни ліцеїстом 3 взводу 7 навчальної роти Роздайбідою В.С.
Внаслідок порушення військової дисципліни, а саме через завдання пошкоджень однокурснику, ліцеїст Роздайбіда В.С. був відрахований з НОК КВЛ. Про вчинене правопорушення були проінформовані відповідні компетентні органи: поліція, військова служба правопорядку.
Усі посадові особи, починаючи від командира відділення вищезгаданого ліцеїста, заступника командира взводу, вихователя, командира взводу та командира роти були притягнуті до дисциплінарної відповідальності.
Протягом 10 діб на атестаційній комісії ліцею були заслухані відповідні посадові особи 7 навчальної роти стосовно підвищення ефективності роботи з ліцеїстами та визначення додаткових заходів для сумлінного виконання ними своїх обов’язків та більшого їх мотивування.
Усі ганебні випадки порушень військової дисципліни ліцеїстами доводяться в листах-повідомленнях батькам та за місцем попереднього навчання вихованців. Усі негативні випадки порушень розміщуються на офіційному сайті ліцею й на сторінках в соціальних мережах з метою профілактичної роботи та недопущення повторних безчесних випадків непорядної поведінки ліцеїстів у майбутньому.