ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ У КВЛ

11 лютого 2019 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулися урочистості.
Підготовку заходу здійснив вчитель історії Харченко В.О., безпосередній учасник бойових дій на території Афганістану, вчитель історії Самофалов М. О. та вихователі й ліцеїсти 2 навчальної роти. На урочистості були запрошені шановані гості – ветерани, учасники бойових дій у різні роки на території інших держав, які свого часу працювали у КВЛ.
Вітальним словом захід відкрив начальник ліцею Герой України, генерал-майор Гордійчук І.В. Він висловив слова вдячності ветеранам бойових дій за відвагу, честь та вірність військовій присязі. Будучи з травня по грудень 2010 року в Афганістані, Ігор Володимирович брав участь у міжнародних коаліційних силах.
Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Під час заходу були показані документальні фільми про розвиток подій в Афганістані та особисті фотографії про перебування ветеранів-афганців та начальника ліцею у Республіці Афганістан під час бойових дій.
Для всіх присутніх була підготовлена концертна програма, в якій взяли участь ліцеїсти, вихователі та працівники КВЛ.