ЗВІТУВАННЯ ОФІЦЕРІВ КВЛ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ В ГУМАНІТАРНОМУ ІНСТИТУТІ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ІВАНА ЧЕРНЯХОВСЬКОГО

6 березня 2019 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І. В. привітав майора Єрмоленка Д.В. та підполковника Перфільєва А.Ю. з прибуттям до ліцею після проходження першого підсумкового та другого настановчого збору в Гуманітарному інституті Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.
Офіцери звітували начальнику КВЛ про набуті знання відповідно до стандартів вищої освіти, особливості практичної підготовки, ознайомили з результатами навчання та особистими досягненнями.
Ігор Володимирович привітав майора Єрмоленка Д.В. з присвоєнням чергового військового звання «підполковник» згідно з наказом ДДКП Міністерства оборони України № 23від 06.02.2019 р.
Особовий склад ліцею приєднується до поздоровлень і бажає Дмитру Володимировичу професійних успіхів, нових вагомих здобутків у благородній справі служіння Україні та нових звершень у військовій кар’єрі.