ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВІДВІДАЛИ ТУРНІР З РУКОПАШНОГО БОЮ НА КУБОК ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

13 квітня 2019 року ліцеїсти 1, 2 та 3 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Турнір з рукопашного бою на Кубок Президента України, який проходив у столичному Палаці Спорту. Серед учасників були військовослужбовці Збройних сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб.
У турнірі взяли участь команди Збройних сил України, Національної гвардії України, Управління державної охорони України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України (спецпідрозділ «Корд»), Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національного антикорупційного бюро України.
Члени команд — чинні представники силових структур і учасники ООС (АТО), а також чемпіони та призери чемпіонатів світу, майстри спорту.
Усі силові та правоохоронні відомства, які взяли участь у Турнірі, долучилися до акції на підтримку полонених моряків Військово-морських сил України #ВОЛЮ_БРАНЦЯМ_ВІЙНИ.