ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ!

13 червня 2019 року Україна відзначає п’яту річницю звільнення Маріуполя від проросійських бойовиків.

Саме цього дня  у 2014 році почався штурм і звільнення міста, масштабний наступ на агресора по всіх фронтах. Звільнивши прифронтовий Маріуполь від проросійських бойовиків та повернувши місто під контроль української влади,  українці продемонстрували готовність до перемоги.

Визволення Маріуполя мало надважливе значення, адже ця спецоперація стала переломним моментом в  історії розв’язаної Росією війни на Донбасі і завадила подальшій окупації України. Завдяки їй лінію фронту вдалося відсунути від мирного українського міста та убезпечити мешканців Маріуполя від постійних обстрілів російських найманців.

Хочу особисто привітати з цією знаменною подією командирів взводів — офіцерів-вихователів капітана Угрина Р.З., старшого лейтенанта Поліщука Р.А.,  капітана Стульникова С.А., які брали безпосередню участь у звільненні міста Маріуполь. Свої вміння, професійний та життєвий досвід вони наразі передають ліцеїстам КВЛ, виховуючи з них справжніх патріотів, вмотивованих на подальшу службу у Збройних силах України.

Також вітаю з днем визволення міста ліцеїста-маріупольця 2 навчальної роти Коростельова Микиту. Бажаю йому, як і всім нашим вихованцям, успіхів у навчанні, набуття міцних знань та нових навичок, щоб стати у майбутньому надійними оборонцями своєї держави!

Вітаю всіх з річницею звільнення Маріуполя, зичу мирного неба, непохитної віри в щасливе майбутнє нашої країни, якнайшвидшої перемоги, щастя і добробуту в родинах!

Велика шана, подяка та низький уклін всім мужнім захисникам рідної землі!

Слава визволителям міста Маріуполь!

Слава українським морякам, які не здаються в полоні!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор І.В. ГОРДІЙЧУК