УЧАСТІ ЛІЦЕЇСТІВ У ЗАХОДІ  «BALTIC GUARD 2019»

На запрошення Союзу литовських стрільців  четвертий рік поспіль богунівці мають змогу відвідувати міжнародний літній військовий табір «Zalgiris » (Литовська Республіка).

21 липня 2019 року десять найкращих ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна у супроводі офіцерів-психологів майора Уціник Н.І. та лейтенанта Вільчевої О.М.  виїхали до Литовської Республіки у рамках участі у заході  «Baltic Guard 2019», який буде проходити з 22 по 27 липня.

Мета заходу —  подальший розвиток військово-патриотичного виховання ліцеїстів для підвищення мотивації навчання у військовому ліцеї, спілкування з однолітками з військово-патриотичних шкіл Литви, Латвії та Естонії та збереження динаміки двосторонніх міжнародних контактів з Литовською Республікою.

Перед від’їздом ліцеїстів заступник начальника ліцею з навчальної роботи полковник Оржешко Д.В. провів з ними інструктаж  щодо заходів безпеки та правил поведінки.

Дмитро Валерійович побажав ліцеїстам гарної поїздки, цікавої співпраці з молоддю інших іноземних держав та  здобути новий досвід в рамках міжнародної співпраці.