ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ШАНОВНІ ГОСТІ! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ!

Від імені керівництва Київського військового ліцею імені Івана Богуна та особисто від себе щиро вітаю всіх з Днем знань та початком нового навчального року!
Перше вересня — урочистий і важливий день для всіх нас, але він особливий для наших першокурсників: сьогодні починається їх шлях до нових відкриттів і великих знань, стартує новий життєвий етап. Вони витримали всі випробування і довели, що гідні стати ліцеїстами славетного навчального закладу! І вперше в його історії тут навчатимуться дівчата, які під час вступних іспитів вибороли можливість носити високе звання ліцеїсток Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Для наших юнаків це своєрідний виклик, адже дівчата не поступаються їм ні в рівні знань, ні у фізичній підготовці, ні в прагненні стати офіцерами Збройних сил України.
Для ліцеїстів старшого курсу – це останній День знань у стінах рідного ліцею. Попереду на них чекає напружений навчальний рік підготовки до ЗНО та вступу до військових вишів. За цей час хлопцям необхідно остаточно визначитися із вибором навчального закладу та військової спеціальності. Можливості здійснити свою мрію – поповнити ряди офіцерського корпусу в них безмежні, адже найкращі військові виші України радо приймають до своїх родин наших вихованців.
Шановні панове офіцери! Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти й можливості, стане щасливим часом здійснення всіх планів, задумів і мрій. На ваші плечі покладена висока місія – озброїти наших вихованців новими навичками й вміннями, сформувати в них відчуття корпоративної ідентичності, ціннісних орієнтацій вибору професії військовослужбовця Збройних сил України.
Шановні вчителі! Я впевнений, що в цей день ви прийшли до ліцею з новими ідеями та творчими планами. Ваша праця наповнена гуманізмом і жертовністю, безкорисливим служінням дітям. Тож нехай новий навчальний рік пройде результативно як для вас, так і для ваших учнів. Ви плекаєте справжніх патріотів нашої держави. З нагоди свята прийміть наші найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність.
Шановні панове вихователі! Дякую вам за щоденну наполегливу працю, за самовіддане виконання відповідальної місії – формування професійної самосвідомості у ліцеїстів, виховання у них почуття гідності та відповідальності. Адже саме ви сприяєте формуванню життєвих орієнтирів у майбутніх офіцерів українського війська. Ваші вихованці – це завтрашній день Української держави.
Особливим є цей день і для батьків. Я щиро вдячний вам за підтримку життєвого вибору своїх синів та доньок стати офіцерами Збройних сил України. Вони свідомо прийняли рішення, що немає нічого важливішого, аніж захист України. Ваше співрозуміння, співпраця з вчителями та вихователями сприятиме якіснішому опануванню нашими дітьми нових знань та вмінь.
Вельмишановні ліцеїсти та ліцеїстки! Нехай навчальний процес принесе не тільки величезну користь, а й радість від навчання, спілкування з вчителями та друзями! Якісні та міцні знання – це інвестиція у ваше майбутнє, запорука того, що після закінчення ліцею ви посядете гідне місце у суспільстві, а ваш життєвий шлях позначиться вагомими досягненнями. Бажаю усім, щоб у новому навчальному році ваші старанність, наполегливість та допитливість стали тією дієвою силою, що дозволить підкорити будь-які вершини знань. Вірте у свої сили, будьте вірними своїм друзям, рідній землі, нашій неньці Україні.
В день хвилюючого та водночас радісного свята ми повинні згадати тих героїв, які наразі зі зброєю у руках захищають Україну, тих, хто не шкодуючи свого життя, боронив її до останньої краплі крові.
Вшануймо полеглих героїв хвилиною мовчання. Вічна і світла пам’ять всім мужнім оборонцям рідної землі різних часів! Низький уклін та шана усім, хто продовжує боротися за мир в Україні!
Слава волелюбному та працелюбному українському народові!
Слава Україні!

З повагою —

начальник Київського військового ліцею
імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор І. ГОРДІЙЧУК