ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛЯМИ ТА ВИХОВАТЕЛЯМИ КВЛ

26 червня 2020 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна  відбулося підведення підсумків у засвоєнні модулів з практичного відпрацювання набутих знань та навичок.

Цикл проведених з вчителями та вихователями ліцею занять включав 2 модулі: «Домедична допомога» (15 годин) та «Майдмеппінг. Робота в програмі MindMeister» (15 годин).

Модуль із надання домедичної допомоги сприяв засвоєнню відповідних навичок в разі непередбачуваної ситуації. Навчання було не лише теоретичним, а й практичним, з використанням спеціальних манекенів. Майндмеппінг — це потужна техніка, яка дозволяє візуалізувати думки, сприяє вільному потоку ідей, що робить його ідеальним форматом для мозкового штурму.

Підсумкове заняття, яке провів старший викладач кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Сергій Іванович Назаров, було надзвичайно цікавим та корисним для усіх присутніх.

Зайняття проходило з дотриманням всіх заходів безпеки, встановлених МОЗ України, щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.