ХТО, ЯК НЕ ТИ, ПОВИНЕН СТАТИ НА ЗАХИСТ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ?

Випускник 1 навчальної роти 3 взводу Київського військового ліцею імені Івана Богуна 2018року, а нині курсант другого курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Юрченко Артем.

–« Навчаюсь у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на факультеті телекомунікаційних систем. Старший солдат, за посадою командир відділення. Навчатись подобається, впевнений, що зарекомендував себе з позитивної сторони, маю авторитет серед підлеглого особового складу та перед командуванням. Але на цьому не зупиняюсь. Щиро вдячний командній ланці 1 навчальної роти! Саме вони допомогли мені стати на ноги, дали можливість розкритись. Ліцей посів  особливе місце в моєму серці. Це дуже хороша та справжня школа життя. Він навчив мене цінувати час, розставляти пріоритети у житті та впевнено йти до досягнення своїх цілей. Стати військовим вирішив, коли розпочалися події в 2014 р. Хто, як не ти, повинен стати на захист своєї держави?»

За час навчання в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна Артем зарекомендував себе  тільки з позитивного боку: працездатний, енергійний оптимістичний, наполегливий. У діяльності завжди проявляв продуманість, завзятість, доводив почату справу до кінця. Відзначався терплячістю, витримкою, самовладанням. Легко знаходив спільну мову з новими людьми, добре відгукувався на зовнішні враження. Вміє ставити перед собою мету та досягати її.