ТИХОНОВ МИКИТА

Я, Тихонов Микита, народився у місті Київ. З самого дитинства мріяв стати військовим, тому вступив до Київського військового ліцею імені Івана Богуна у 2016 році. Навчався у 4 взводі 3 навчальної роти під керівництвом командира роти Ромахіна Вячеслава Юрійовича. Роки, проведені у ліцеї, дали мені життєвий досвід та підготували до вступу у військовий виш. Я навчився краще розбиратися в людях, цінувати справжніх друзів. Загалом ці роки кардинально змінили мій світогляд, визначили життєві цінності, допомогли визначитися з планами на майбутнє.
Під час навчання у мене проявилися здібності у спорті та я брав участь у багатьох спортивних змаганнях, зокрема футбольних.
Після закінчення ліцею вступив до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, де зараз навчаюсь на факультеті бойового застосування систем управління і зв’язку.
У подальших моїх планах є закінчення інституту, а ще — отримання другої освіти в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.
Тим, хто сьогодні вступає до ліцею, я б порадив виважено, серйозно ставитися до цього життєвого кроку. Бо на початку буде непросто, навіть важко. До таких випробувань треба бути морально готовим. Адже, на мою думку, до ліцею треба вступати за покликанням, тим, хто мріє стати офіцером.