Гладишко Юрій Іванович

Я, Гладишко Юрій Іванович, випускник 4 взводу 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна 2018 року.
Народився 31 березня 2000 року в Києві.
До ліцею навчався в Медичній гімназії №33 ім. О.О. Богомольця.
З дитинства мріяв стати офіцером, тому і планував вступити до КВЛ, це була перша сходинка на шляху до здійснення своєї мрії.
Маючи честь здобувати освіту в Київскому військовому ліцеї імені Івана Богуна, я максимально проявляв себе в публічній діяльності, був ведучим на багатьох заходах, завітав на
бал в Київській мерії, співав в залах, які були наповнені тисячами людей. Ліцей подарував мені неймовірну кількість яскравих моментів, які досі викликають в мені тільки теплі спогади.
Протягом двох років, проведених в КВЛ, я завжди відчував підтримку офіцерів роти, вихователів та вчителів, і це надихало мене на навчання, було стимулом для самовдосконалення. А ще я здобув неповторний життєвий досвід, який мені й сьогодні допомагає. За це я безмежно вдячний колективу ліцею.
Наразі я навчаюсь в Національному авіаційному університеті на військовій кафедрі, а навички, здобуті в ліцеї, допомагають мені в службі та в повсякденному житті.
Після випуску буду проходити військову службу у Прикордонних частинах Збройних сил України.
 
Навчання в ліцеї для мене було справжньою школою життя з вимогливими, але справедливими наставниками.