ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиро вітаю військовослужбовців та цивільних працівників Повітряних сил Збройних сил з професійним святом – Днем Повітряних сил Збройних сил України!
З початком російської збройної агресії у Криму та на Донбасі Повітряні сили Збройних сил виконують надзвичайно важливі завдання у збройному протистоянні російському агресору. Вони одними з перших стали на захист нашої Батьківщини у 2014 році, виконуючи бойові польоти з повітряної підтримки наземних військ, розвідки, авіаційного транспортування підрозділів та вантажів, а також евакуації поранених.
Наразі досвід бойових дій зробив вітчизняні Повітряні сили міцною та боєздатною бойовою одиницею, спроможною виконувати завдання найвищого рівня складності та відповідати на найскладніші виклики сучасного світу.
Під час виконання бойових завдань військовослужбовці Повітряних сил неодноразово проявляли мужність та високий професіоналізм, здійснюючи надважливу для безпеки держави місію.
Українські льотчики стали справжнім прикладом героїзму та мужності. Найкращі випускники Київського військового ліцею імені Івана Богуна обирають професію військового льотчика та вступають до Харківського університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, де здійснюється підготовка фахівців для Повітряних сил Збройних сил України.
Це курсанти О. Вапнярук, В.Монахов, П.Шевчук, З.Кірія, О.Рак, О.Терещенко, О.Дорогих, Р.Букасов.
Бажаю всім захисникам українського неба міцного здоров’я і довголіття, успішного виконання поставлених завдань, а їх родинам — злагоди та благополуччя!
Слава нескореному українському народові! Вічна і світла пам’ять всім мужнім оборонцям рідної землі різних часів!
Слава волелюбному та працелюбному українському народові!
Слава Україні!

З повагою

начальник Київського військового ліцею
імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор І. ГОРДІЙЧУК