Бібліотека

Основна функція бібліотеки — забезпечення ліцеїстів, вчителів необхідною інформацією, надання доступу до інформації, знань, ідей за допомогою бібліотечно-інформаційних ресурсів на різних носіях, як на традиційних друкованих( книжковий фонд, фонд періодичних видань, брошур) так і на нетрадиційних (електронних, мережа Інтернет). І все це в комплексі передбачає реалізацію традиційної бібліотеки у шкільний бібліотечно-інформаційний центр ( ШБІЦ).

    Читальний зал бібліотеки ліцею є комфортним середовищем для самоосвіти ліцеїстів   у позаурочний час.

Ком’ютерний зал бібліотеки став місцем, де ліцеїсти можуть проходити онлайн уроки та онлайн курси з англійської мови, це іще одне джерело легкого та комфортного вивчення англійської в ліцеї.

Напрямки розвитку:

Активне використання та впровадження існуючих мультимедійних пристроїв та можливостей у навчально- виховний процес ліцею. Тісна співпраця із викладачами, вихователями та військовослужбовцями ліцею, пропозиція та допомога у підготовці на базі бібліотеки: виховних заходів та відкритих уроків.
Організація масових виховних заходів, які розвивають інформаційну культуру ліцеїстів, формують громадянина-патріота, правовову та моральну компетенцію, екологічну культуру та здоровий спосіб життя.
Надання сервісних послуг: відправлення та прийняття повідомлень електронною поштою, користування послугами Internet, запис інформації на електронні носії, друк на принтері, комп’ютерний переклад тексту, сканування, копіювання, вихід для Skype.
Оновлення художньої літератури програмних творів з предметів української літератури та зарубіжної літератури.
Постійне поповнення сучаною україномовною літературою різнопланової тематики.

PS: Бібліотека завжди рада відвідувачам та читачам!


5 жовтня 2018 року Київський військовий ліцей відвідали офіцери 8 редакційно-видавничого центру Збройних ил України.

Вони подарували бібліотеці ліцею книжки з військової топографії, посібники «Умовні знаки для топографічних карт», довідники з військової топографії та топографічні карти. Подарунки містять матеріали, що висвітлюють основні теоретичні і практичні положення військової топографії та нададуть змогу ознайомити богунівців з сучасними вимогами до топографічної підготовки офіцерів для Збройних сил України.

Приємно зазначити, що фонд бібліотеки регулярно поповнюється новими книжками і це, безперечно, позитивно впливає на обізнаність вихованців КВЛ.


100-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО

28.09.2018 року у бібліотеці Київського військового ліцею імені Івана Богуна вчителель української мови та літератури Москаленко Н.І.  провела виховний захід,  присвячений 100-річчю з дня народження Василя Сухомлинського.

Ліцеїстам було презентовано книжкову виставку праць та творів В.Сухомлинського.


МИСТЕЦТВО ГРЕЧНОСТІ

13 листопада у бібліотеці Київського військового ліцею імені Івана Богуна бібліотекарі Дмитрук О.М та Дмитраш В.Ф. провели виховний захід «Мистецтво гречності».
Ліцеїстів ознайомили з правилами етикету, які визначають внутрішню культуру людини – головне в людській гідності. Поговорили про те, що робить людину приємною і викликає повагу в суспільстві. А також було представлено дотичну до теми заходу літературу, яка є у бібліотеці.