ВИХОВНА РОБОТА

ЕКСКУРСІЯ ЛІЦЕЇСТІВ НОК КВЛ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ

17 вересня 2018 року, в день професійного свята працівників цивільного захисту України, ліцеїсти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали пожежну частину у місті Боярка.
На святі, де були присутні представники Києво-Святошинської державної адміністрації, голова Народного патруля, місцеві жителі, відбулася урочиста церемонія нагородження рятівників грамотами та подяками.
Присутні стали свідками реконструкції гасіння пожежі рятівниками, що викликало у юнаків захоплення та повагу до людей цієї відповідальної і безстрашної професії.
Богунівці мали змогу побачити виступ гуртків із бойового гопака та тхеквондо.


У НОК КВЛ ТРИВАЄ ТРЕТІЙ ДЕНЬ ЗМАГАНЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ

14 вересня 2018 року на території Навчально-оздоровчого комплексу відбувся черговий матч з міні-футболу під керівництвом головного судді — вчителя фізичної культури Панчака В.В. між взводами 7 навчальної роти.
У грі між командами 1-го та 4-го взводів з рахунком 0:5 перемогу здобули ліцеїсти 4-го навчального взводу. У наступному напруженому двобої команд 2-го та 3-го взводів з рахунком 3:2 перемогли гравці команди 2-го взводу.
За результатами відбірних матчів з міні-фітболу за «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила» команди посіли відповідні місця:
I місце — 2 взвод 7 навчальної роти;
II місце — 3 взвод 7 навчальної роти;
III місце — 4 взвод 7 навчальної роти;
IV місце — 1 взвод 7 навчальної роти.
Незабаром відбудеться півфінал, в якому змагатимуться команди 7 та 8 навчальних рот.


У НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ “ КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА ”

12 вересня у НОК КВЛ продовжився турнір з міні-футболу між першим та третім, другим та четвертим взводами.

Першими на поле вийшли команди першого та третього взводів. Гравці третього взводу показали гарні результати вже у першому таймі – 3:0, а в другому рахунок становив 8:0. Тож  команда третього взводу отримала беззаперечну перемогу! Гравцям другого взводу довелося докласти чимало зусиль, щоб виграти з рахунком 4:0.

14 вересня відбудеться матч чемпіонів, під час якого зійдуться у двобої команди другого та третього взводів. Богунівці вболівають за свої команди та сподіваються на цікавий та захоплюючий поєдинок, в якому переможе найсильніший.


НА СТАРТ! УВАГА! ГОЛ!

10.09.18 з урочистого шикування на плацу НОК КВЛ розпочався турнір з міні-футболу «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила».

Перед вихованцями виступив начальник НОК КВЛ полковник Потєхін П.Г., який нагадав короткі, але сповнені мужності та героїзму моменти біографії офіцера, на честь якого відбуватиметься турнір.

Далі основне дійство розпочалось на футбольному полі. Сьогодні в рамках турніру було проведено дві зустрічі між взводами 7 навчальної роти. У першому матчі 2-й взвод переміг 1-й з рахунком 6:0, у другій зустрічі з рахунком 3:0 перемогу святкував 3-й взвод, здолавши 4-й.

Завтра нас очікують дві зустрічі у 8 навчальній роті наших наймолодших учасників змагань.


ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ – ВИБІР СИЛЬНИХ ДУХОМ ЛЮДЕЙ

10 вересня 2018 року в актовому залі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулася зустріч ліцеїстів 10 класу з заступником голови громадського об’єднання «Твереза Україна» Юрієм Григоровичем Оробцем.
Під час зустрічі юнаки мали змогу ознайомитись з основами науки про тверезий спосіб життя — собріологією, передивились фільм про збереження здоров’я, обрання здорового способу життя, адже тверезість — це вибір сильних духом людей.
Ліцеїсти отримали науково обґрунтовану інформацію про шкідливість алкоголю, тютюну та наркотичних засобів, адже їх вживання несумісне з повноцінним життям здорової людини
Ця зустріч дала змогу юнакам поповнити свій багаж знань та мати можливість зробити свідомий вибір на користь здорового способу життя.


ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА 

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна започатковано турнір з міні-футболу «КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА».

Змагання проводяться серед ліцеїстів 8-9 класів (НОК КВЛ) та 10-11 класів (КВЛ). В період з 03 по 17 вересня 2018 року будуть проведені змагання в НОК КВЛ та КВЛ серед взводів, а в період з 17 по 21 вересня 2018 року – серед навчальних рот, де і визначяться переможці першого турніру з міні-футболу. 22 вересня відбудеться змагання за «СУПЕР КУБОК», в якому візьмуть участь три команди: НОК КВЛ (збірна команда) та команди навчальних рот (переможці серед команд 10-х і серед 11-х класів КВЛ).


ВИСОКА ШАНА ЗА СВІЙ ВНЕСОК В ЗАХИСТ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

31 серпня 2018  Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив військовослужбовців та працівників ЗС України державними та відомчими нагородами з нагоди 27-ї річниці Незалежності України.
Серед нагороджених орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст. був командир навчального взводу – офіцер-вихователь 7 роти ліцеїстів Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна старший лейтенант Поліщук Іван Сергійович. Впродовж 2014-2017 років офіцер мужньо відстоював мир та незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО, командуючи танковим взводом.


УЧАСТЬ ВИХОВАНЦІВ НОК КВЛ У ЗАХОДАХ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ – ВОЇНІВ АТО

2 вересня 2018 року на запрошення адміністрації ГО «Товариство сприяння обороні України» й управління авіації та авіаційних видів спорту вихованці НОК КВЛ взяли участь у заходах до Дня вшанування захисників України – воїнів АТО на аеродромі Бузова Центрального аероклубу імені О.К. Антонова ТСО України.
У програмі заходу були стрибки з парашутом парашутистів-спортсменів та ветеранів АТО, виконання тренувально-ознайомчих польотів на планерах, змагання із кульової стрільби з пневматичної зброї та багато іншого.
Ліцеїсти успішно брали участь в різних змаганнях, де отримали багато призових місць, за що й були нагороджені медалями та кубками.


СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА У НОК КВЛ

3 вересня 2018 року перший дзвінок пролунав й у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею ім. І. Богуна. На свято завітали заступник директора Департаменту – начальник відділу організації освітньої та наукової діяльності Департаменту військової освіти, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Мартинюк Володимир Вікторович та начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Гордійчук Ігор Володимирович. Вони привітали вихованців теплими словами та побажаннями успіхів у новому навчальному році, нагадавши й про головне завдання – стати у майбутньому офіцерами Збройних сил України, справжніми захисниками і патріотами своєї Батьківщини. Найніжніші та найщиріші побажання прозвучали з уст мами ліцеїста Данилюка Дмитра – Надії Миколаївни.

У ході насиченої програми заходу було нагороджено у відповідності до Указу Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 за захист суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» полковника Потєхіна Петра Геннадійовича, капітана Возного Олександра Вікторовича, старшого лейтенанта Поліщука Івана Сергійовича.

Наказом Директора департаменту кадрової політики Міністерства оборони України №162 від 12 серпня 2018 року старшому лейтенанту Поліщуку Івану Сергійовичу присвоєно чергове військове звання «капітан».

За добрі та відмінні показники у навчанні, зразкову поведінку та вмотивованість до продовження військової служби на офіцерських посадах у Збройних силах України нагороджено нагрудним знаком Київського військового ліцею «За успіхи у навчанні ІІ ступеня» молодшого віце-сержанта Братицю Кирила Сергійовича та віце-сежанта Романенка Івана Дмитровича.


МОЯ УКРАЇНА, МОЯ ІСТОРІЯ

1 вересня 2018 року стартував другий етап історично-пізнавального просвітницького проекту «Моя Україна, моя історія». Це спільний проект Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна та історично-мистецького центру «Стара школа» с. Тарасівка.

Свято знань ліцеїсти та інші учасники проекту зустріли в с. Лісники Києво-Святошинського району. Майбутніх офіцерів сьогодні гостинно приймала унікальна школа-музей, яку очолює незвичайний директор, ентузіаст – Осадчий Володимир Петрович. Ліцеїсти побували в музеї Михайла Грушевського, в музеї бойової слави та ще в 3 музеях, що діють  в цій унікальній школі. Учасники екскурсії відвідали могилу діда видатного історика Федора Васильовича, який жив у селі та в першій пол. 19 ст. побудував тут школу й церкву. Для ліцеїста Федченка Максима цей  день не забудеться ніколи, адже саме в цей день йому виповнилось 15 років. Друзі та благодійники проекту влаштували чудовий сюрприз – привітали хлопця прямо в музеї.

Друзі! Вивчайте нашу українську історію! Обов‘язково побувайте в Лісниківській школі — справжня жива історія, учасниками якої є різні покоління мешканців цього мальовничого древнього села.


ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА НОК КВЛ

23 серпня 2018 року на виконання Указу Президента України “Про День Державного прапора України” на території Навчально-оздоровчого комплексу відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення свята.
О 9 годині під виконання Державного гімну України ліцеїсти урочисто підняли синьо-жовтий стяг – символ незалежності України!
В клубі ліцею вихователь 2 взводу 8 роти Миколаєнко Олександр Вікторович провів лекцію на тему «Наш прапор — це символ свободи і незалежності, слави і відродження України».


ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД

22.08.2018 року в клубі НОК КВЛ було організовано зустріч першокурсників з випускником ліцею віце-сержантом Цудом Дмитром, який засвоїв навчальну програму на відмінно та має відзнаку КВЛ «За успіхи у навчанні І ступеня», а також у майбутньому мріє стати офіцером Десантно-штурмових військ. Звичайно, така зустріч викликала багато запитань у молодого поповнення, на що у досвідченого сержанта були цікаві та вичерпні відповіді.
Окрім того, командири взводів ознайомили особовий склад зі структурою Збройних сил України, видами та родами військ, військовими званнями.

 

 


ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ НОК КВЛ!

10 червня 2018 року в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею  імені Івана Богуна відбувся черговий випуск ліцеїстів.

З привітанням та найкращими побажаннями до випускників звернувся начальник КВЛ Герой України генерал-майор Гордійчук І.В. Зворушливі привітання  із закінченням першого самостійного та найважливішого етапу життя пролунали від батьків, рідних та опікунів.

Командування КВЛ пишається випускником, відмінником навчання — молодшим віце-сержантом Дмитром Цудом, а також 27 ліцеїстами 8 навчальної роти, які стали передовиками навчання.

Дорогі наші випускники!

Нехай здійсняться усі ваші заповітні мрії, а друзі, яких ви знайшли у стінах НОК КВЛ, залишаться вірними і надійними на все життя!

На тих з вас, хто зробив свій свідомий вибір і продовжить навчання у Київському військовому ліцеї, чекає дружня та згуртована родина КВЛ.


СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ КИЇВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА

26 травня 2018 року останній дзвоник сповістив про закінчення навчального року у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна.
На урочистому заході з вітальним словом до юних богунівців звернулися директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Садовський М.С., начальник Київського військового ліцею імені І.Богуна Герой України генерал-майор Гордійчук І.В., начальник Навчально-оздоровчого комплексу – заступник начальника ліцею полковник Потєхін П.Г. та інші почесні гості.
Начальник групи особового складу та стройової капітан Бугіль Н.В. зачитала святковий наказ. Було відзначено кращих ліцеїстів, а їхні батьки отримали подяки за гідне виховання дітей.
Під час святкової програми пролунала музична композиція «Подорожні ночі», хіт на український лад «Десь по світу». Прекрасний вальс всім присутнім подарували вихованці школи мистецтв, ансамбль народного танцю «Перлинка» презентував свій мистецький дарунок.
І, звичайно ж, відбулася церемонія символічної передачі шкільного дзвоника від старшого курсу молодшому. Право подати прощальний сигнал сурми було надано ліцеїсту 8 навчальної роти Євгену Каленику.
По закінченню урочистостей у психологічному центрі НОК КВЛ відбулася зустріч ліцеїстів пільгових категорій з начальником Київського військового ліцею імені І.Богуна генерал-майором Гордійчуком. І.В., де на юнаків чекав приємний сюрприз.
Під час цієї зустрічі кожний з них отримав костюм від торгової марки «Воронін». Цей подарунок зробила вихованцям ліцею голова Київського дитячого благодійного фонду Ніна Семенюк.


КВЕСТ «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ» У НОК КВЛ

21 та 24 травня 2018 року в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна в рамках тижня географії було проведено захід «Козацькі забави» із використанням новітніх інтерактивних технологій – квестів.
Його методологічною основою є активне навчання, що створює передумови для перетворення нової інформації в нові знання, які ліцеїсти зможуть використовувати в житті.
За сценарієм заходу навчальні взводи було поділено на курені, кожному з яких видано маршрутний лист із завданнями визначення азимуту, шляху, переміщення, радіаційного фону, розкодування математичних виразів, історичних дат та віршів з козацької тематики.
Учасниками заходу стали ліцеїсти 7 навчальної роти та вчителі: географії – Лантух Т.М., фізики – Козак В.Б., математики – Возна Л.П., української літератури – Головко Т.В., історії – Ковбасюк С. М., фізкультури – Панчак В.В.
Особливу подяку хочеться висловити батькам Єрьомкіну Петру Володимировичу та Єрьомкіній Тетяні Олексіївні, які допомогли з приготуванням за доброю козацькою традицією найсмачнішого кулішу.
Ліцеїсти із захопленням виконувати поставлені задачі, тому що кожен міг використати набуті знання, проявити кмітливість, уміння працювати в команді.


ПОДОРОЖ У СВІТ МИСТЕЦТВА

2 червня 2018 року ліцеїсти 7 навчальної роти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І.Богуна  ознайомилися із життям та творчістю видатного українського художника Миколи Пимоненка  в музеї с. Малютянка Києво- Святошинського району.  Свого часу митець жив і працював у цьому селі неподалік Боярки.

Юнаки побачили полотна великого майстра, відомі далеко за межами України, оглянули експозицію музею, присвячену історії села.


ВІЗИТ ДО МОСТИЩЕНСЬКОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

Наприкінці травня ліцеїсти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею ім. І. Богуна на чолі з заступником начальника комплексу – начальником групи морально-психологічного забезпечення підполковником Трушковським Є.А., командиром роти майором Ковтуном Р.І., практичним психологом Хвиль Ю.Б. було організовано виїзд до Мостищенської школи-інтернату в рамках щорічної акції «Від серця до серця», присвяченої Дню захисту дітей.
Ліцеїсти із задоволенням занурились в атмосферу затишку та творчості, поспілкувалися із вихованцями спеціалізованого закладу та із задоволенням переглянули душевну виставу, в якій головними акторами були діти Мостищенської школи-інтернату.
Вагомий внесок в організацію такого виїзду здійснила власниця магазину «Крихітка» Серватович Наталія, яка люб’язно погодилася взяти участь у нашому заході. Подарунки, зібрані ліцеїстами та надані пані Наталею, неабияк потішили вихованців школи-інтернату та у майбутньому стануть їм у пригоді.


17 травня 2018 року педагогічний колектив Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна відзначив День вишиванки, вбравшись у яскраво вишиті українські  сорочки.

Тим самим педагоги ще раз нагадали, що без української вишиванки важко уявити нашу культуру, побут та історію. Адже вона, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні.

І саме в наш час, як ніколи, важливо не тільки відроджувати та підтримувати унікальні традиції українського народу, а й прививати любов і повагу до них молодого покоління майбутніх захисників Батьківщини.

 

 


РОБОЧИЙ ВІЗИТ НАЧАЛЬНИКА ЛІЦЕЮ ДО НОК КВЛ

Згідно з  планом 10.05.2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Гордійчук І.В. відвідав Навчально-оздоровчий комплекс в місті Боярці.

У першу чергу, привітання Ігоря Володимировича з побажанням міцного здоров’я, щастя, добра, життєвої  наснаги, миру, щедрої долі, високих успіхів у навчанні  й починаннях заради процвітання незалежної України отримали іменинники.

Окремо у ході зустрічі з особовим складом було проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення порушень військової дисципліни та вимог статуту ліцею.

Ігор Володимирович поспілкувався з ліцеїстами, які добре володіють англійською мовою та наголосив, що знання іноземної мови, відмінна фізична підготовленість та професійна майстерність захисників України – невід’ємні складові та запорука боєздатності наших ЗС України у майбутньому.

Наприкінці зустрічі начальник ліцею визначив для особового складу НОК КВЛ головні пріоритети у повсякденній діяльності та навчанні на завершальному етапі навчального року.


 

НОК КВЛ ПРИЙМАЄ ГОСТЕЙ – ВИХОВАНЦІВ ШКОЛИ «КАДЕТСТВО»

8 травня 2018 року до Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітали вихованці Боярської школи для хлопчиків «Кадетство». Ліцеїсти 8 роти Цуд Дмитро та Жовтенко Артем разом з методистом групи морально-психологічного забезпечення Колеснік Людмилою Анатоліївною провели для гостей екскурсію територією ліцею.

Вони показали хлопцям навчальний та житловий корпус, а також майданчик військової техніки. Кадети були вражені добре налагодженою системою навчання та фізичного виховання у ліцеї, побаченою бронетехнікою.

По завершенню екскурсії вихованці школи «Кадетство» відвідали їдальню НОК КВЛ, де їх пригостили солодощами. Юнаки подякували керівництву та ліцеїстам за гостинний прийом та висловили бажання в майбутньому стати офіцерами Збройних сил України.


ЛІЦЕЇСТИ НОК КВЛ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

8 травня 2018 року вихованці Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І.Богуна були присутні на урочистому заході, присвяченому Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочистості відбулися біля ДОТу № 179 за сприяння Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Києво-Святошинської районної ради та Віто-Поштової сільської ради в с. Віта-Поштова.

До присутніх звернулися керівники Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Віто-Поштової сільської ради, а також начальник Навчально-оздоровчого комплексу КВЛ, учасник боїв за Савур-могилу полковник Потєхін Петро Геннадійович.

На заході відбулося прощання із чотирма невідомими воїнами, останки яких були знайдені пошуковцями на території села Віта-Поштова, а біля ДОТу № 179 відтворена військово-історична реконструкція бою між солдатами-захисниками та військами Вермахту за участі Спеціального Пошукового Об’єднання «Вертикаль», військово-історичного клубу «172 піхотний полк» та Міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель».

Також в цей день відбувся мітинг-реквієм пам’яті загиблих воїнів, виставка зброї, концерт для ветеранів, працювала польова кухня.


ГРА, ЯКА РОБИТЬ СИЛЬНИМИ ТА ЗДОРОВИМИ

1 травня 2018 року ліцеїсти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна отримали можливість провести тренування на критому футбольному полі Української християнської спортивної академії, що розташована в с. Тарасівка Києво-Святошинського району.

Богунівці ознайомились  із системою тренувального процесу, що базується на досвіді провідних європейських спортивних клубів та організацій.

Тренери академії мають необхідний особистий досвід участі в спортивних тренуваннях і змаганнях у складі команд професійного та аматорського рівнів.

Найцікавішою частиною зустрічі стало тренування та сама гра у футбол, яка викликала масу позитивних емоцій, захоплення роботою тренера та бажання стати неодмінно сильними, фізично розвиненими та здоровими.


 

Вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2018 року вихованці навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна прийняли участь у заході, присвяченому річниці страшної техногенної катастрофи – аварії на ЧАЕС на запрошення духовенства та громади Свято-Миколаївського храму на Татарці УПЦ КП.
З самого ранку у храмі, який є найбільшим пам’ятником цієї трагедії в Україні, відбулася Божественна літургія, яку очолив Предстоятель УПЦ Київського Патріархату Святійший Філарет.
Після літургії хресною ходою духовенство разом з молільниками підійшло до пам’ятника «Курган Могила», де Патріарх Філарет звершив поминальну панахиду за загиблими жертвами Чорнобильської катастрофи.


 

Зустріч з героєм АТО
24 квітня 2018 року у навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна  відбулася зустріч з героєм АТО лейтенантом Авраменко Максимом Олеговичем, який розповів про свій бойовий шлях та поділився спогадами про участь у бойових діях на Сході країни. Максим Олегович працював у Києві в сфері ІТ- технологій і служив у Київському театрі «Образ».
Після  анексії Криму Росією зголосився добровольцем. З червня 2014 — боєць батальйону «Донбас». На передовій з липня 2014, після взяття Артемівська. Приймав участь у визволенні  Попасної , Лисичанська та у боях за  Первомайськ Луганської області.
Провів в полоні 119 днів. Зумів вивезти Державний прапор України, зашивши його в підкладку одягу. 28 грудня 2014 був звільнений з полону. По поверненні прапор з автографами героїв тих подій зберігається у Військово-історичному музеї при Будинку офіцерів у Києві.

Відвідання Національного музею імені Т.Г.Шевченка.
22 квітня 2018 року ліцеїсти навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна  відвідали Національний музей імені Т. Г. Шевченка.
Юнаки занурились в історичну епоху, в якій жив і творив великий митець. Їх особливий інтерес викликала особистість письменника та його життєвий шлях.
Вони дізналися, що постать Т. Г. Шевченка є найбільшим моральним авторитетом для всіх мешканців України.

 


 

Екскурсія до Меморіального комплексу «Пам’яті героїв Крут».
22 квітня 2018 року ліцеїсти навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна  відвідали Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут».
Метою екскурсії було розширення знань про визвольну боротьбу українського народу на початку XX ст., зокрема, про Українську революцію1917-1918 рр., розкриття нових історичних фактів бою під Крутами,  розвиток інтересу до історії, формування історичної пам’яті у молодого покоління, виховання мужності, гордості за подвиги українського народу.

 Відвідання ліцеїстами НОК КВЛ музею досягнень братів Кличко

20 квітня 2018 року ліцеїсти навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна  відвідали музей-виставку досягнень братів Кличко.
Під час екскурсії юнаки змогли побачити ексклюзивні трофеї, передані легендарними чемпіонами, занурились в атмосферу спортивного духу, відчули, яка важлива підтримка сім’ї та наскільки міцний зв’язок існує між Віталієм та Володимиром Кличко.
Богунівці дізналися, як віра у власні сили, самовіддана та наполеглива праця перетворює мрії на реальність.

 

Екскурсія до Державного музею авіації України
21 квітня 2018 ліцеїсти навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Державний музей авіації України ім. О. К. Антонова, який є найбільшим історико — технічним музеєм країни.
Богунівці ознайомилися з територією музею в 20 га., де зібрано понад 70 експонатів: гелікоптерів, ракетоносців, винищувачів. Також юнаки мали можливість протестувати робоче місце пілота пасажирського літака.


Спілкування начальника служби у справах дітей та сім’ї з ліцеїстами НОК КВЛ
13 квітня 2018 року у навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулася зустріч ліцеїстів пільгових категорій з начальником служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації м. Вишневого Тлустенко Іриною Олександрівною на тему “Роль опікуна в житті дитини та його обов’язки, права дітей ” за ініціативи методиста групи морально-психологічного забезпечення НОК КВЛ Колеснік Людмили Анатоліївни.
Зустріч пройшла в атмосфері активного спілкування, у невимушеній обстановці. Ірина Олександрівна надала практичні та методичні рекомендації, відповіла на запитання ліцеїстів, дізналась про проблемні питання окремих вихованців.


Робочий візит начальника КВЛ до Навчально-оздоровчого комплексу в Боярці

Робочий візит начальника КВЛ до Навчально-оздоровчого комплексу в Боярці

Згідно з робочим планом 25 квітня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І.В. відвідав Навчально-оздоровчий комплекс  у Боярці.

Свій візит Ігор Володимирович розпочав брифінгом з офіцерським складом НОК КВЛ та визначенням пріоритетних напрямків роботи на завершальному етапі навчального року.

У ході зустрічі з особовим складом привітання отримали іменинники та  була проведена роз’яснювальна робота серед ліцеїстів щодо недопущення порушення військової дисципліни. Крім того, начальник КВЛ поспілкувався з ліцеїстами, які добре володіють англійською мовою.

Окремо генерал-майор Гордійчук І.В. нагадав особовому складу НОК про недопущення порушень заходів безпеки під час повсякденної діяльності.

На завершення зустрічі Ігор Володимирович звернув увагу особового складу НОК КВЛ  на виконання та дотримання ними взятих зобов’язань на початку навчального року, зазначивши, що державі потрібні вмотивовані, всебічно розвинені, професійно підготовлені офіцери Збройних сил України.


РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ОСОБОВИМ СКЛАДОМ НОК КВЛ

Згідно з робочим планом 29 березня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І.В. відвідав навчально – оздоровчий комплекс у Боярці.

Свій візит Ігор Володимирович розпочав з привітання капітана Потєряєва О.І., якому у відповідності до наказу директора Департаменту кадрової політики було присвоєно чергове військове звання «майор», Він побажав Олександру Івановичу досягнення вагомих успіхів у справі військово-патріотичного виховання ліцеїстів-богунівців, прищепленні їм духовних цінностей та здійснення якісної підготовки юнаків для вступу до вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України.

Також генерал – майор Гордійчук І.В. відвів час для інструктажу особового складу НОК  перед весняними канікулами та нагадав про недопущення порушень мір безпеки та травмувань під час відпочинку вдома. Наприкінці зустрічі начальник КВЛ визначив головні завдання для особового складу НОК КВЛ на канікулярну відпустку: рости та розвиватися, допомагати батькам та визначатись з майбутнім.


imgonline-com-ua-Compressed-3XU42q3kxM2N1C1b

  З ПРИЙДЕШНІМ СВЯТОМ, ЛЮБІ ЖІНКИ!

Нестримно, неначе сама весна, наближається до нас свято найчарівнішої частини людства і найважливіших в житті кожного чоловіка –  жінок: мам, коханих, дружин, сестер і доньок…
Першими в Боярці з 8 березня жінок вітали юні козаки: військові ліцеїсти-богунівці. З цієї нагоди 6 березня в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбувся просто таки фантастично-феєричний концерт.

У заході взяли участь не просто вихованці ліцею, а талановиті учні художніх керівників: Володимира Орлова та Віталія Свирида. Крім блюзу, старовинного романсу, ліричних музичних композицій, веселих мелодій і сольної композиції на трубі звучали у святковій залі поезії (в тому числі – й написані самими ліцеїстами, зокрема Юрієм Паламарчуком), а також викликали вибухи дружного сміху дотепні інсценовані гуморески й іскрометні жарти.

До привітань долучилися і дорослі (зокрема дуети у складі Анни Шевченко та Юрія Триняка,  Володимира Орлова та Надії Бугіль). Крім того, юна гостя ліцею Ангеліна Дирва подарувала всім присутнім у залі жінкам чудові пісні, а ліцеїст Андрій Тюрін та його сестричка Ліля привітали жіноцтво запальними «Румбою» та «Джайвом». Фінальним акордом святкової програми став виступ заслуженого артиста України Віталія Свирида, який викликав справжній фурор.

З прийдешнім святом, любі жінки!

imgonline-com-ua-Compressed-wAAr2iQObqSR

imgonline-com-ua-Compressed-RpwqNiudUVxP

imgonline-com-ua-Compressed-kuVQL8IsMS2yIgnP

imgonline-com-ua-Compressed-EgFOukvF8PCU0c

imgonline-com-ua-Compressed-axP8i0J5ntuDw


IMG-9dc1098e2034b5177aee75bf2bc53fa3-V

 ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У НОК КВЛ

23 лютого 2018 року в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна був проведений виховний захід до Дня пам’яті Героїв Небесної  Сотні. Його метою було ознайомлення ліцеїстів з  розвитком подій під час Революції Гідності, формування у них громадянської компетентності та патріотичності, вшанування героїв Небесної Сотні.

Захід був підготовлений вихователем 8 роти Гончар А. Н. та ліцеїстами 4 взводу 8 роти: Бердесом А.О., Козловським Є.О., Кужавським С.М., Литвиненком А.В. та Моісеєвим В.М.

У літературному монтажі ліцеїсти висвітлили історичні події, які відбувались на Майдані під час Революції Гідності, продемонстрували відеокліпи, слайди та пісні про героїв Небесної Сотні.

Ліцеїст 8 роти 4 взводу Моісеєв Віталій задекламував авторський вірш, складений на честь батька ліцеїста Едуарда Полянського – Полянського  Леоніда Петровича, бійця Небесної сотні, який загинув від пострілу снайпера на Інститутській 20 лютого 2014 року. Батько юнака був нагороджений званням Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Особовий склад НОК КВЛ імені І. Богуна вшанував героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

IMG-ad4308225817f0b3359380693bd375a8-V

IMG-87ac47792a52cb07a330e7161b807e92-V

Я пам’ятаю день той в Україні,

Коли криваві війни почались.

І тих людей я пам’ятаю нині,

Які і душу й тіло віддали.

Що не вагаючись ні миті,

У бій поринули вони.

І знала сотня добровольців,

Що не побачить більш весни.

Але майбутнє рідної країни

Тримало їх, як ластівку в гнізді,

Тому не плачте, діти, за батьками:

Вони навіки будуть з вами!

Мов ті свічки, що ясно сяють в храмі.

IMG-4cbae0c972658f262e1f0d195b58192d-V


IMG_4883

 СВЯТКУВАННЯ МАСНИЦІ У НОК КВЛ

18 лютого 2018 року у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулося веселе дійство  –  «Млинцева феєрія».

Богунівці проводжали зиму та закликали весну. Під час заходу знайомились із традиціями української Масниці, їли смачні млинці, що приготували для них благодійники із села Тарасівка. Хлопці співали веснянки разом із вокальним гуртом «Хутір» історично-мистецького центру «Стара школа». На завершення дійства вони спалили опудало, як символ зими, що минає, і побажали один одному здоров’я та успіхів.

опудало

IMG_9454

IMG_9471


IMG-0bc28d1638de140bf769e07f777f825f-V

 ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ІВАНА БОГУНА У НОК КВЛ

17 лютого 2018 року в рамках історико-мистецького проекту «Моя Україна – моя  історія»  у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею відбувся захід «Ім’я над простором і часом», присвячений 354 річниці від дня загибелі національного героя Івана Богуна.

Ліцеїсти переглянули мультимедійні сторінки життя Богуна, поспілкувались із гостями – козаками  громадської організації «Чорні запорожці», подивились фрагменти козацького герцю, послухали та заспівали козацькі пісні. Завершився захід покладанням квітів до пам’ятного знаку Івану Богуну на території НОК КВЛ.

IMG-c0b416e6e4a3b64c96540481deb82db9-V

IMG-86881000581f20f15272110fd28eb1a8-V

IMG-f812defdc987cecb255e06dd63c274a2-V


20180214_175538-min

РОБОЧИЙ ВІЗИТ НАЧАЛЬНИКА КВЛ ДО НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ

Згідно робочого плану 14 лютого 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І.В. відвідав навчально – оздоровчий комплекс у Боярці.

У клубі навчального закладу відбулося підведення підсумків роботи за перший семестр та постановка завдань на другий навчальний семестр у 7 та 8 навчальних ротах.

Командири рот ознайомили присутніх з результатами навчання та військової дисципліни за 1 семестр 2017-2018 навчального року.

Виступ командирів рот продовжив начальник КВЛ ім. І.Богуна генерал-майор Гордійчук І.В. Він нагадав особовому складу про основні завдання, визначені для Київського військового ліцею, та закликав виховний та педагогічний склад докласти максимум зусиль для досягнення головної мети – якісного навчання та фізичної підготовки ліцеїстів-богунівців.

20180214_160715-min


20180131_155846-min

 РОБОЧИЙ ВІЗИТ НАЧАЛЬНИКА КВЛ ДО НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ

Згідно з робочим планом 31 січня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідав навчально – оздоровчий комплекс у Боярці.

Генерал – майор Гордійчук І.В. розпочав свій візит з привітання старшини 8 роти ліцеїстів старшого сержанта Остапчука Сергія Миколайовича, якому було присвоєно чергове військове звання «старшина» та побажав йому досягнення вагомих успіхів у ході забезпечення процесу військово-патріотичного виховання ліцеїстів — богунівців.

З вихованцями НОК КВЛ була проведена роз’яснювальна робота щодо недопущення випадків порушення військової дисципліни серед ліцеїстів. Крім того, начальник КВЛ поспілкувався з ліцеїстами, які добре володіють англійською мовою.

Наприкінці зустрічі генерал – майор Гордійчук І.В. звернув увагу юних богунівців на виконання та дотримання взятих ними зобов’язань під час вступу до ліцею, зазначивши, що державі в майбутньому потрібні вмотивовані, всебічно розвинені, професійно підготовлені офіцери Збройних Сил України.

20180131_162327-min


IMG-cbd96eb0b003fda2ae4be29d8cc79543-V

 СВЯТКУЄМО ДЕНЬ СОБОРНОСТІ РАЗОМ!

26 січня 2018 року на запрошення вокального колективу «Дивоцвіт» Білогородської середньої загальноосвітньої школи № 1 вихованці навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна  відвідали захід, присвячений Дню Соборності України.

 Прекрасний колектив – вокальний ансамбль «Дивоцвіт» під керівництвом Людмили Хомець, дарував присутнім чудові пісні: «Прокидайся Україно», «Мій світ», «Вставай», «Золоті ворота», «Не будь байдужим», «Оберіг» та інші.

У програмі виступу крім концертних номерів учнів та художніх колективів школи глядачів привітав з Днем Соборності України знаменитий хор с. Білогородка – «Княжа вольниця», який у цьому році святкував свій ювілей – 35 років з дня його заснування.

IMG-f797713e3bb1d9e80ba320699d7f1599-V

IMG-82725059f0a9c6f68281d530fbce2964-V

IMG-5a1984531e353f32fbb6168dfbd6b107-V


P1090420

 ВШАНОВУЮЧИ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня 2018 року за ініціативи керівництва Київського військового ліцею імені Івана Богуна, районної державної адміністрації Києво-Святошинського району, районної ради на території навчально-оздоровчого комплексу КВЛ відбувся захід, присвячений 100-річчю бою під Крутами.

Вихованці НОК КВЛ разом з керівним складом,  поважними гостями, воїнами АТО, воїнами-інтернаціоналістами, родичами загиблих воїнів в антитерористичній операції вшанували пам’ять юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року.

Присутнім на заході родичам бійців, загиблих в антитерористичній операції, були вручені книги пам’яті.

«Символ патріотизму та жертовності задля свободи країни» – так українці говорять про безстрашних юнаків, перших кіборгів, яким вдалося на кілька днів зупинити наступ ворога.

P1090377

P1090385

P1090353

P1090362

P1090356


 

P1090345-min СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ У НОК КВЛ

24 січня 2018 року в НОК КВЛ було проведено захід, присвячений відзначенню Дня Соборності України, одного з найбільш величніших та значущих свят в Україні.

 

Організаторами заходу у НОК КВЛ були вихователь 3 взводу 8 роти Наконечна Світлана Михайлівна та керівник художнього гуртка Дворнік Тетяна Іванівна.

Зі сцени клубу пролунали вірші та пісні у виконанні вихованців ліцею, а також спеціально запрошених гостей – вокального колективу «Дивоцвіт» селаБілогородка.

Урочистості, організовані у НОК КВЛ, сприяли вихованню у юнаків почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину, втілення в життя ідеї всеукраїнської єдності, соборності України, яка ніколи не полишала український народ.

P1090313-min

P1090317-min

P1090312-min


IMG_0309  ВЕРТЕП ТА КОЛЯДА – ТРАДИЦІЯ РІЗДВА

Яке Різдво без Української колядки та вертепу?  Ось і вихованці навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна підтримали національну традицію та з власним вертепом, створеним за підтримки керівника театрального гуртка Дворник Тетяни Іванівни  і керівника вокального гуртка Свирида Віталія Олексійовича, відвідали військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Київський військовий ліцей, де викликали масу позитивних емоцій у глядачів та створили справжню атмосферу Різдвяних свят.

IMG_0010

IMG_0031

IMG_0058

IMG_0252

IMG_0278

IMG_0165

IMG_0176

IMG_0285-min


IMG-00b9643cdf90ea044a9364e7bf706481-V

 ВИВЧЕННЯ ІСТОРІЇ КИЄВА В ІСТОРИЧНОМУ КЛУБІ

10 грудня 2017 року на запрошення історично — мистецького центру «Стара школа» села Тарасівка вихованці навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна прийняли участь у виїзному засіданні історичного клубу.

З метою поглибленого вивчення історії Києва керівник клубу учитель історії, краєзнавець Валентина Борисівна Сизон організувала виїзд на тему «Слідами історії – Київ історичний». Ліцеїсти ознайомились з історичними пам’ятками міста та відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

IMG-6e14e712c4a18e13255cfd06219bb872-V

IMG-5e6f33ccdb7fb5f0d34908ad4d15b70a-V]IMG-029849991d396c57f9918c1f83de9c4c-V

IMG-8ceaf357ef0757f660ce118a221e2444-V

IMG-0baf2849667de23d3fa6cf0722fe02dd-V


AHY_2155

 ЛІЦЕЇСТИ НОК КВЛ ВІДВІДАЛИ КИЇВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ОБЛАСНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ

8 грудня 2017 року в рамках проекту від «Серця до серця» вихованці навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Київський спеціалізований обласний будинок дитини, розташований у місті Боярка.

Ліцеїсти з великим ентузіазмом збирали для малечі подарунки до Дня Святого Миколая: м’які іграшки та дитячі речі. Для гостей маленькі мешканці будинку дитини приготували свої зворушливі вітання та з радістю спілкувалися з ними. Малеча відразу сприйняла богунівців як своїх нових друзів, а ліцеїсти, подарувавши дітям своє душевне тепло та щирість, зробили їх трішки щасливішими.

AHY_2315

AHY_2172


AHY_1635-min

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ У НОК КВЛ

6 грудня  2017 року на плацу навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Cил України.

Захід розпочався с привітання начальника НОК КВЛ полковника Потєхіна П.Г.  До слова були запрошені голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Смірнова М.М., голова Києво-Святошинської районної ради Гедульянов В.Е., військовий комісар Києво-Святошинського району підполковник Гончарук О.В., голова Києво-Святошинської районної організації «Спілка ветеранів Афганістану» Козленко Л.Л., заступник міського голови міста Боярка Кочкова Т.П., представник всеукраїнського громадського об’єднання «Союз Народна Пам’ять» Жилкін Я.О.

Після цього відбулося нагородження та привітання офіцерів і ліцеїстів грамотами, подяками та цінними подарунками.

По закінченню офіційної частини всі присутні були запрошені на святковий концерт.

AHY_1184-min

AHY_1387-min

AHY_1591-min

AHY_1474-min

AHY_1525-min

AHY_0791-min

AHY_0761-min

AHY_0702-min

AHY_1011-min

AHY_0853-min

AHY_1116-min


Новый_рисунок

Ліцеїсти НОК КВЛ на презентації «Книги Пам’яті»

4 грудня 2017 року в Національному військово-історичному музеї України за участі представників Міністерства оборони України відбулась   презентація другого тому «Книги пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та недоторканність України».

У цьому виданні опубліковано стислі біографії та фотографії майже 900 загиблих в період з березня 2014 по 31 жовтня 2017 року військовослужбовців ЗСУ.

Серед запрошених на захід були й представники НОК КВЛ з числа дітей, чиї батьки загинули  в АТО. Вихованці ліцею почули багато теплих слів підтримки та вдячності за героїчні подвиги своїх батьків, також кожен з них отримав примірник видання.

Новый_рисунок_(1)

20171204_145725

 

 

 


 

IMG-2008b5687727f909b8e195b80a2a7881-VПОХІД ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ВІЙСЬКОВО-ІСТОРИЧНОГО МУЗЕЮ УКРАЇНИ

4 грудня  2017 року ліцеїсти навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Національний військово-історичний музей України.

Він знаходиться в одному приміщенні з Центральним Будинком офіцерів Збройних Сил України. Ліцеїсти ознайомилися з експозиціями музею, що розширило їх знання про багатовікову історію українського народу з його славними військовими традиціями.

Юнаки оглянули  вісім тематичних залів, в яких було представлена військова історія від княжих часів і до нашого сьогодення, сучасних подій на Сході України. Увагу відвідувачів було зосереджено на актуальних питаннях вітчизняної воєнної історії.

Похід до музею  став надзвичайно пізнавальним і  нікого з богунівців  не залишив байдужим.

 

IMG-12d370a5f70663eaa56559123adcdc0e-V

IMG-fb56cdec86121b20f1762d49f12508ce-V


СВЯТКУВАННЯ 74-Ї РІЧНИЦІ КВЛIMG_0097

В НОК КВЛ відбулися урочистості з нагоди святкування 74-ї річниці  відзначення розпочалося з ранкового шикування на плацу та привітання особового складу командуванням ліцею. Напередодні в Навчально – оздоровчому комплексі були проведенні спортивні змагання з підтягування на перекладині,  перетягування канату,  настільного тенісу та армреслінгу серед ліцеїстів 7 та 8 роти.  Начальник навчально – оздоровчого комплексу полковник Потєхін П.Г нагородив переможців змагань та кращих спортсменів.

О 15.00 в клубі НОК КВЛ відбувся святковий концерт за участі хореографічних ансамблів і вокалістів з м. Боярка а також за участі самих ліцеїстів. Гості, серед яких були присутні й випускники першого випуску НОК, були приємно вражені атмосферою, що панувала.

 

IMG_0067

IMG_0013

IMG_9895