ДОЗВІЛЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ

КВЛ ЗУСТРІЧАЄ ГОСТЕЙ

17 жовтня 2018 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна були запрошені учні Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну з метою популяризації КВЛ як складової навчальних закладів Міністерства оборони України.

Юнаки мали змогу ознайомитися з навчально-матеріальною базою ліцею та побутом ліцеїстів. Вони дізналися історію створення ліцею, відвідали навчальні класи, спальні приміщення, спортивний майданчик, мале тактичне поле тощо.


ВІЗИТ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ ДО КИЇВСЬКОГО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК

Напередодні Дня захисника України ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна запросили на перегляд вистави «Кайдашева сім’я» до Київського театру ляльок.

Актори представили своє бачення знаменитої п’єси, а  інсценізацію твору Нечуя-Левицького зробив режисер І. Федірко.

Головний герой цієї історії – цілп сім’я, в якій усього удосталь:  щастя,  сліз, суперечок, відчаю, радощів, надії і віри. Віри у те, що нарешті настане мир і злагода у родині та у душі кожного з її членів. Ця вистава – дзеркало для кожної родини, адже тема сім’ї є важливою для кожного.

Повість «Кайдашева сім’я» є в шкільній програмі. Тому, подивившись виставу, богунівці не тільки отримали задоволення від перегляду, а знайшли для себе  багато корисного і цінного.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

10 жовтня 2018 року ліцеїсти 4 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Для богунівців була проведена екскурсія по залах музею, вони почули розповідь про звитягу та жертовність патріотів України, які на східних теренах нашої Держави відстоюють її суверенітет у борні з російським агресором.

Після екскурсії юнаки у актовій залі музею мали змогу послухати пісні гурту «Друже Музико» — українського рок-гурту із Одеси. Цей гурт є представником авторського стилю «етно-драйв», в основі якого лежить українська мелодика і драйвовість року водночас, що дарує слухачам відчуття гармонійності.


 

«WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON»

7 жовтня 2018 року ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна взяли участь у заході Wizz Air Kyiv City Marathon.

Київський міжнародний марафон проводиться уже дев’ятий рік поспіль. У цьому році до постійних учасників марафону приєдналося багато бажаючих, які вперше беруть участь у подібному заході, серед них підрозділи чинних військовослужбовців ЗСУ, курсанти військових училищ та ліцеїв, ветерани війни, громадські об’єднання ветеранів АТО і волонтери.

Впродовж всього маршруту учасники марафону відчували підтримку вболівальників, серед яких були ліцеїсти КВЛ.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ ТОВАРИСЬКОГО МАТЧУ НА СТАДІОНІ ІМЕНІ В. БАННІКОВА

18 вересня 2018 року ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна мали змогу спостерігати за неймовірною футбольною грою між юнацькою збірною України та збірною Азербайджану.

Товариський матч проходив у неймовірній напрузі. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь української команди. Під час другого тайму наша юнацька збірна забила ще 5 голів у ворота супротивників.

7:0 – з таким переможним рахунком на користь наших футболістів завершився товариський матч.

 


ЕКСКУРСІЯ ДО «НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ»

16 вересня 2018 року ліцеїсти 1, 2 та 3 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Меморіальний комплекс «Національний музей історії України у Другій світовій війні».
Для юнаків була проведена оглядова екскурсія, під час якої висвітлені загальні події війни та окремі історичні факти. Екскурсовод розповіла богунівцям про звитягу, жертовність і трагедію народу України в період Другої світової війни.
Змістовний історичний матеріал нікого не залишив байдужим. Особливо вразила юнаків розповідь екскурсовода про злочинні дії нацистів проти людства, безпрецедентний героїзм захисників Батьківщини.
Протягом екскурсії ліцеїсти дізналися про початок німецько-радянської війни, встановлений в Україні нацистський «новий порядок», участь українців у рухах Опору на території європейських держав тощо.
Безперечно, відвідання Національного музею допомогло юнакам зрозуміти трагічну сутність Другої світової війни, історичну правду про жертовність і подвиг українського народу у боротьбі проти нацизму.