ДОЗВІЛЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ

ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВІДВІДАЛИ КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЮ ТРЕТЬОГО АЛЬБОМУ ФЕСТИВАЛЮ «ПІСНІ, НАРОДЖЕНІ В АТО»

13 листопада 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти у супроводі вихователів Колесника І.М. та Сосновської Л.В. відвідали Будинок офіцерів  Збройних сил України, де відбулася презентація третього альбому фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Автори пісень і їх виконавці – військовослужбовці.

Кожному гостю яскравого концерту-презентації вручили в подарунок диск з третьою збіркою пісень лауреатів фестивалю «Пісні, народжені в АТО». До нього ввійшли 45 композицій, написаних в зоні бойових дій на сході України.


ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВІДВІДАЛИ НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ МИСТЕЦТВ ІМЕНІ БОГДАНА ТА ВАРВАРИ ХАНЕНКІВ

9 грудня 2018 року ліцеїсти 1 та 3 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Наразі музей володіє найзначнішим в Україні зібранням – понад 25 тисяч творів мистецтва країн Західної Європи, Америки, Близького і Далекого Сходу від 3 тис. до н. е. до сучасності, серед яких чимало унікальних пам’яток світового значення.

Для юнаків була проведена екскурсія-лекція залами західноєвропейського мистецтва, адже центром музейного зібрання є саме колекція витворів мистецтва країн Західної Європи.

У залах другого поверху в розкішних інтер’єрах кінця 19 століття ліцеїсти побачили живопис Італії 14 — 18 ст., полотна художників Нідерландів, Фландрії та Голландії 15 — 17 ст., Іспанії 15 — 17 ст., Франції 17 — 19 ст. Серед шедеврів колекції  твори провідних європейських майстрів: Джентіле Белліні, Марко Пальмеццано, Пітера Брейгеля Молодшого, Пітера Пауля Рубенса, Франсуа Буше, Жозефа Верне та багатьох інших.


ОСОБОВИЙ СКЛАД ЛІЦЕЮ ВИСТУПИВ ЗА ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ МОРЯКІВ

В Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся флешмоб на підтримку нашим морякам! #МИ_ЗАХИСТИМО

Тримайтесь хлопці! Ми пишаємось вами!

Слава Україні!


У КВЛ СЕРЕД ЛІЦЕЇСТІВ МОЛОДШОГО КУРСУ ПРОЙШОВ КОНКУРС «ГУМОРИНА»

З метою піднесення морально-психологічного стану особового складу 28 листопада 2018 року у клубі Київського військового ліцею імені Івана Богуна між ліцеїстами молодшого курсу відбувся конкурс «Гуморина».
За умовами конкурсу кожний взвод поміж 3 навчальних рот представив свій гумористичний виступ. Юнаки разом з вихователями готувалися заздалегідь.
Виступ кожної команди був веселим, цікавим та дотепним. У своїх гумористичних номерах юнаки використовували різні стилі та жанри, розповідали гуморески, показували смішні сценки, танювали та інколи імпровізували безпосередньо під час виступу.
В фіналі за перше місце в гумористичному батлі змагались представники 4-го та 2-го взводів 2 навчальної роти.
За результатами голосування перемогу здобули: I місце — команда 2-го взводу 2 навчальної роти; ІІ місце журі розділили поміж 4-им та 1-им взводом 2 навчальної роти та відповідно ІІІ місце – посіли юнаки 3-ого взводу 2 навчальної роти.
Захід пройшов у дуже теплій атмосфері, настрій, як у юних акторів так і серед глядачів був піднесений.
Наразі ліцеїсти старшого курсу готуються до конкурсу «Гуморина», який відбудеться 30 листопада у ліцеї.


КУЛЬТУРНО-МАСОВЕ ДОЗВІЛЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ

18 листопада 2018 року для ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна була спланована дуже цікава та насичена культурна програма містом.

Так ліцеїсти 3 навчальної роти відвідали художній музей Ханенкі, в якому зібрані надзвичайно вартісні та унікальні пам’ятки мистецтва, музей має славу далеко за межами країни.

Київський Академічний теарт на Липках вразив юнаків 1 та 5 навчальних рот постановкою «Фігаро» за мотивами Пьєра-Огюстена Карона де Бомарше.

Богунівці 3, 4 та 6 навчальних рот відвідали етно-мюзік-фест «Віртуози фолку», який відбувся в Українському домі. Юнаки переглянули виставки робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесел, а також гала-концерт та мали змогу приєднатися до майстер-класів, які проводили організатори заходу.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ КЛАСИЧНОГО ХУДОЖНЬОГО АЛЬТЕРНАТИВНОГО ТЕАТРУ

11 листопада 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Класичний Художній Альтернативний театр, де побачили виставу «Йоганна, жінка Хусова», за мотивами маловідомої п’єси Л.Українки.
Події, що описуються Лесею Українкою, відбувалися тисячі років тому, проте вистава дає повне відчуття того, що вся ця історія розгортається сьогодні.
Взагалі, вистава у постановці Катаріни Сінчилло – це дивна пригода, яка нікого не залишила байдужим. По її завершенні зі словами вдячності ліцеїсти подарували квіти Катарині Сінчилло та Тетяні Лозіній, головним виконавицям ролей Йоганни та Мації.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ 20-ГО МІЖНАРОДНОГО ФОТОКОНКУРСУ ГАЗЕТИ «ДЕНЬ», КОНЦЕРТУ Ф. МУСТАФАЄВА ТА ТЕАТРУ ЮНОГО ГЛЯДАЧА НА ЛИПКАХ

4 листопада 2018 року ліцеїсти 4, 5 та 6 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали 20-ий ювілейний Міжнародний фотоконкурс газети «День», який наразі проходить в Українському домі.
На фотовиставці ліцеїсти побачили 280 фоторобіт у традиційних рубриках: «Український світ», «Фото з історією», «Світ очима дітей», а також багато світлин про воїнів-захисників незалежності та суверенітету України.
Виставка, яку побачили богунівці – це своєрідний «фотомоніторинг» життя країни за рік. Через мистецтво фотографії учасники конкурсу показали яскраві моменти і події, якими жила наша держава в останній рік, галерею пам’яті ключових подій, які виховують любов до рідної землі.
Ліцеїсти 1 та 2 навчальних рот, військовослужбовці ВМЗ відвідали конземлі народного артиста України Ф. Мустафаєва, відомого українського співака кримсько-татарського походження, володаря прекрасного ліричного баритону.
Співак включив в свою концертну програму як класичні арії, так і українські народні пісні, романси та сучасні пісні українських авторів. Його висока виконавська культура була відчутна у кожному музичному творі. Слухачі були вражені живими людськими емоціями, якими були насичені його пісні, що, в свою чергу, спонукало щиро співпереживати почутому.
Ввечері цього ж дня ліцеїсти 3 навчальної роти відвідали Київський академічний театр юного глядача на Липках, де подивилися драму-феєрію «Лісова пісня». Режисеру вдалося відтворити на сцені атмосферу життя справжнього лісу, почути його голос: співали птахи, вітер шелестів листям дерев, виблискувало на авансцені справжнє лісове озеро.
Всіх присутніх на виставі захопила щира гра акторів, яскрава театральна форма, вкотре переконуючи в геніальності написаного Лесею Українкою твору.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ МУЗЕЮ «КИЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ»

1 листопада 2018 року ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна разом із вчителями методичної комісії із суспільних дисциплін  Шкурат О.В. та Самофаловим М.О. відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця».

Під час екскурсії ліцеїсти дізнались історію заснування фортеці, про ув’язнення там організаторів та учасників гайдамацького руху, полонених, кріпаків-втікачів, утримання в її стінах польських патріотів та борців з російським царатом.

Юнаків зацікавила велика експозиція, присвячена подіям Другої світової війни, однак найбільше їх надихнули експонати музею, які відображають героїчні сторінки Антитерористичної операції та Операції б’єднаних сил.


ЗАПРОШЕННЯ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ КНИЖКИ МАРГАРИТИ ДОВГАНЬ «ШПИТАЛЬНІ НОТАТКИ»

30 жовтня 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна були запрошені до Національного музею літератури України на презентацію книги М.Довгань «Шпитальні нотатки. Лютий 2015 р. – березень 2018 р.», яка складається з більш ніж 250 міні-новел.

Авторка книги — журналістка і культурний діяч Маргарита Довгань, відвідуючи поранених у Київському військовому шпиталі  щодня, щомісяця, з року в рік записувала героїчні історії учасників АТО.

Під час зустрічі у музеї пані Маргарита  розповіла передісторію написання цієї великої духовної сили книжки. Ліцеїсти почули її розповіді-свідчення дивовижної мужності українського народу у боротьбі з російськими найманцями за свою незалежність.


ЗУСТРІЧ У БОРИСПОЛІ

29 жовтня 2018 року ліцеїсти 5 навчальної роти взяли участь в урочистій зустрічі збірної України «Ігор Нескорених», яка відбулася о 14.00 в аеропорту «Бориспіль».

Під час урочистої зустрічі ліцеїсти мали змогу поспілкуватися з учасниками збірної, тренерським складом, а також з представниками організаційного комітету в Україні.

Учасники змагань розповіли про свої досягнення і про зустріч з британським принцом Гаррі, засновником «Ігор Нескорених».


ПОВІК НЕ ЗАБУДЕМО ПОДВИГИ ГЕРОЇВ, ЯКІ ВІДДАЛИ СВОЇ ЖИТТЯ ЗА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

28 жовтня 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна під керівництвом вихователя Сосновської Л.В. під керівництвом заступника начальника ліцею по роботі з особовим складом підполковника Пікуля Є.В взяли участь у щоденному ранковому церемоніалі вшанування українських героїв, які загинули цього дня в різні роки внаслідок російської збройної агресії на Донбасі.

Цього дня на церемоніальному майданчику поминальний дзвін пролунав п’ять разів.

28 жовтня 2014 року перестало битися серце солдата ЛИПЧАКА Федора Федоровича та сержанта ЛІЩУКА Руслана Володимировича.

У цей день 2015 року вбили солдата БАРТИША Сергія Петровича.

2016 року віддав життя за незалежність України солдат БАБІВСЬКИЙ Руслан Геннадійович.

А 2017 році загинув за мирне майбутнє нашої держави солдат ЖУКОВ Олександр Ігорович.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм слава!


ЗНАЙОМСТВО З ВИСОКИМ СВІТОМ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

27 жовтня 2018 року ліцеїсти 3 навчальної роти відвідали виставу «Персона» Інгмара Бергмана, що йшла на Камерній сцені  Національного академічного драматичного театру імені І. Франка.

Ліцеїсти побачили оригінальну і в чомусь навіть унікальну постановку за мотивами кінофільму Інгмара Бергмана. Ця вистава  є першою театральною спробою в Україні відтворити славнозвісний кіносценарій засобами театральної виразності, а художниця Марія Погребняк зробила на сцені не бутафорське, а природнє середовище: є вода, є морський пісок.

 


КВЛ ЗУСТРІЧАЄ ГОСТЕЙ

17 жовтня 2018 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна були запрошені учні Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну з метою популяризації КВЛ як складової навчальних закладів Міністерства оборони України.

Юнаки мали змогу ознайомитися з навчально-матеріальною базою ліцею та побутом ліцеїстів. Вони дізналися історію створення ліцею, відвідали навчальні класи, спальні приміщення, спортивний майданчик, мале тактичне поле тощо.


13 жовтня 2018 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся День відкритих дверей.
Для всіх бажаючих була проведена екскурсія по ліцею, під час якої вони мали змогу подивитися розташування рот, навчальні аудиторії, відвідати музей історії ліцею.
Гостей зацікавили розповіді про славні військові традиції КВЛ, здобутки у навчанні та спортивні досягнення ліцеїстів.
Під час загальної зустрічі учні загальноосвітніх шкіл мали можливість ознайомитись з умовами навчання, побутом ліцеїстів, навчально-матеріальною базою ліцею.


ВІЗИТ ЛІЦЕЇСТІВ КВЛ ДО КИЇВСЬКОГО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК

Напередодні Дня захисника України ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна запросили на перегляд вистави «Кайдашева сім’я» до Київського театру ляльок.

Актори представили своє бачення знаменитої п’єси, а  інсценізацію твору Нечуя-Левицького зробив режисер І. Федірко.

Головний герой цієї історії – цілп сім’я, в якій усього удосталь:  щастя,  сліз, суперечок, відчаю, радощів, надії і віри. Віри у те, що нарешті настане мир і злагода у родині та у душі кожного з її членів. Ця вистава – дзеркало для кожної родини, адже тема сім’ї є важливою для кожного.

Повість «Кайдашева сім’я» є в шкільній програмі. Тому, подивившись виставу, богунівці не тільки отримали задоволення від перегляду, а знайшли для себе  багато корисного і цінного.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ КВЛ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

10 жовтня 2018 року ліцеїсти 4 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Для богунівців була проведена екскурсія по залах музею, вони почули розповідь про звитягу та жертовність патріотів України, які на східних теренах нашої Держави відстоюють її суверенітет у борні з російським агресором.

Після екскурсії юнаки у актовій залі музею мали змогу послухати пісні гурту «Друже Музико» — українського рок-гурту із Одеси. Цей гурт є представником авторського стилю «етно-драйв», в основі якого лежить українська мелодика і драйвовість року водночас, що дарує слухачам відчуття гармонійності.


 

«WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON»

7 жовтня 2018 року ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна взяли участь у заході Wizz Air Kyiv City Marathon.

Київський міжнародний марафон проводиться уже дев’ятий рік поспіль. У цьому році до постійних учасників марафону приєдналося багато бажаючих, які вперше беруть участь у подібному заході, серед них підрозділи чинних військовослужбовців ЗСУ, курсанти військових училищ та ліцеїв, ветерани війни, громадські об’єднання ветеранів АТО і волонтери.

Впродовж всього маршруту учасники марафону відчували підтримку вболівальників, серед яких були ліцеїсти КВЛ.


ВІДВІДАННЯ ЛІЦЕЇСТАМИ ТОВАРИСЬКОГО МАТЧУ НА СТАДІОНІ ІМЕНІ В. БАННІКОВА

18 вересня 2018 року ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна мали змогу спостерігати за неймовірною футбольною грою між юнацькою збірною України та збірною Азербайджану.

Товариський матч проходив у неймовірній напрузі. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь української команди. Під час другого тайму наша юнацька збірна забила ще 5 голів у ворота супротивників.

7:0 – з таким переможним рахунком на користь наших футболістів завершився товариський матч.

 


ЕКСКУРСІЯ ДО «НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ»

16 вересня 2018 року ліцеїсти 1, 2 та 3 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна відвідали Меморіальний комплекс «Національний музей історії України у Другій світовій війні».
Для юнаків була проведена оглядова екскурсія, під час якої висвітлені загальні події війни та окремі історичні факти. Екскурсовод розповіла богунівцям про звитягу, жертовність і трагедію народу України в період Другої світової війни.
Змістовний історичний матеріал нікого не залишив байдужим. Особливо вразила юнаків розповідь екскурсовода про злочинні дії нацистів проти людства, безпрецедентний героїзм захисників Батьківщини.
Протягом екскурсії ліцеїсти дізналися про початок німецько-радянської війни, встановлений в Україні нацистський «новий порядок», участь українців у рухах Опору на території європейських держав тощо.
Безперечно, відвідання Національного музею допомогло юнакам зрозуміти трагічну сутність Другої світової війни, історичну правду про жертовність і подвиг українського народу у боротьбі проти нацизму.