ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ

18 вересня 2018 року волонтери з громадської організації «Українська федерація військового фітнесу» провели практичні заняття з ліцеїстами 2, 5 та 6 навчальних рот. Інструктори відпрацювали з юнаками елементи тактичної підготовки та рукопашного бою.

Для богунівців, які мріють пов’язати своє життя з військовою справою, ці заняття є не тільки обов’язковою складовою, але й можливістю стати витривалішими, сильнішими, зміцнити своє тіло.


ЗВІТ
методичної комісії з військових дисциплін
про проведення навчально-польових зборів у вересні 2018 року

Відповідно до навчальної програми з 3 по 8 вересня 2018 року особовий склад 1, 2 та 3 навчальних рот ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна залучався до проведення навчально-польових зборів на базі навчального центру військової частини А2167, с. Великополовецьке Київської області.
Вчителями предмету «Захист Вітчизни» сумісно з командирами рот, командирами взводів, психологами були проведені заняття з тактичної підготовки, вогневої підготовки, військової топографії, забезпечення життєдіяльності РГСпП в тилу противника, інженерної підготовки, загальновійськових статутів, стройової підготовки. Велику допомогу надав начальник медичної служби ліцею капітан ТЕТЬОРКІН А.В., інструктори-волонтери (військово-медична підготовка, фізична підготовка, рукопашний бій).

 

Підполковник Жук Д.М. проводить заняття із забезпечення життєдіяльності РГСпП в тилу противника

 

 

Полковник Балашов О.О. проводить заняття із заходів техніки безпеки при проведенні стрільб

 

Заняття з військово-медичної підготовки проводять волонтери

 

Заняття із вогневої підготовки проводить підполковник Мельник О.І.

 

Заняття з військово-медичної підготовки проводить капітан ТЕТЬОРКІН А.В.


Вітаємо переможців змагань «Снайпер столиці»!

13 квітня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Гордійчук І.В. провів зустріч з головою методичної комісії з предмету Захист Вітчизни Мельником О.І та вчителем Жуком Д.М., які звітували про участь збірної команди ліцеїстів  у змаганнях серед загальноосвітніх середніх шкіл міста Києва.

Ігор Володимирович привітав з перемогою ліцеїстів: Владислава Кулака, Олександра Балана, Євгена Мільту, Артема Секіріна, Романа Поповича, Івана Кошелю, Андрія Лазарика, Данила Коновалова та наголосив на тому, що ніколи не треба зупинятися, а завжди ставити нові цілі.

Ліцеїсти КВЛ змагались у наступних видах: стрільба із малокаліберної гвинтівки, розбирання та збирання автомату АК-74, спорядження магазину набоями, рівень теоретичних знань по вогневій підготовці.

В результаті запеклої боротьби наші хлопці майже на всіх етапах посіли перші місця і вибороли головний приз — кубок за перше загальнокомандне місце.

Від організаторів змагань богунівці отримали футболки і подарункові сертифікати на відвідання скеледрому та мотузкового парку. Вітаємо переможців та бажаємо їм  нових звершень.

 


Участь ліцеїстів КВЛ у щорічних військово-спортивних змаганнях з вогневої підготовки «Снайпер столиці»

На базі Київського професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України» відбулися щорічні міські військово-спортивні змагання з вогневої підготовки серед навчальних закладів міста «Снайпер столиці», в яких взяли участь вихованці військового ліцею імені Івана Богуна. Організаторами змагань виступили Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого комітету Київської міської ради, Київський військовий комісаріат та «Дніпровський районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України».

Під час змагань судді визначали призерів та переможців в теоретичній та практичній підготовці. В теоретичній підготовці майбутні захисники України давали відповіді на тести з вогневої підготовки. Під час практичного етапу учасники змагалися у вправності із розбирання та збирання автомату АК-74, спорядження магазину набоями на час, а також у влучності стрільби із пневматичних гвинтівок.

За результатами змагань «Снайпер столиці» перше командне місце вибороли вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна.