ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ

НАГОРОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ МОЛОДІ КВЛ

6-7 грудня 2018 року команда Київського військового ліцею імені Івана Богуна у складі Дмитра Цуда, Михайла Литвинова, Ярослава Кучера, Ернеста Баранова та Дмитра Власюка взяла участь у змаганнях «Снайпер столиці». В своїй категорії ліцеїсти посіли перше командне місце, а віце-сержант Дмитро Цуд став кращим стрільцем міста Києва.
Сьогодні, 18 грудня, відбулося нагородження учасників змагань відзнаками ліцею «Кращий стрілець» начальником ліцею, Героєм України генерал-майором І.В. Гордійчуком.
Разом з учасниками змагань відзнаки «За успіхи у вивченні Захисту Вітчизни» отримали ліцеїсти 11 класу – переможці конкурсу на знання предмету «Захист Вітчизни», а саме: Сергій Журін, Владислав Камінський, Давид Костенко, Сергій Краковецький, Дмитро Лебідь, Давид Марченко, Шаген Тарасюк.
Командування та весь особовий склад пишається успіхами переможців та зичить їм досягнення нових перемог та звершень.

 


У КВЛ ЗМАГАННЯ ЗІ СТРІЛЬБИ СЕРЕД МОЛОДІ НАВЧАЛЬНО-ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ

23 листопада 2018 року в тирі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулися змагання зі стрільби з ТОЗ-8М серед молоді навчально-освітніх закладів Печерського району міста Києва.
Вчитель МК з предмету Захисту Вітчизни Мельник О.І. провів інструктаж із техніки безпеки та розповів про технічні характеристики малокаліберної гвинтівки.
Результати кожного учасника були зафіксовані та відображені у відомостях представників навчальних закладів.


ВИВЧАЄМО ОСНОВИ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна згідно з тематичним планом з предмету «Захист Вітчизни» розпочались заняття з вивчення основ домедичної допомоги  серед ліцеїстів 10 та 11 класів.

Цей розділ є  дуже актуальним та важливим для військової молоді нашої держави, адже надана кваліфікована домедична допомога здатна врятувати та зберегти життя людини у невідкладному стані, мінімізувати наслідки впливу такого стану на її здоров’я.

Під час практичних відпрацювань вчитель МК з предмету «Захист Вітчизни» Мельник О.І. постійно наголошує ліцеїстам, що, надаючи кваліфіковану домедичну допомогу пораненому, обов’язково слід пам’ятати про власну безпеку. Тому детальний розгляд окремих теоретичних положень навчальної дисципліни про надання домедичної допомоги в секторі «під вогнем» Олександр Іванович проводить практично, намагаючись сформувати у юнаків вміння шляхом індивідуального багаторазового виконання кожним юнаком поставлених завдань.


ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ІЗ ВОГНЕВОЇ ПІДГОТОВКИ

На минулому навчальному тижні з ліцеїстами 10-х класів були проведені практичні заняття із вогневої підготовки, де юнаки відпрацювали виконання першої вправи початкових стрільб з малокаліберної гвинтівки ТОЗ-8М, зокрема елементи правильності прицілювання та вибору точки прицілювання. Кращими результатами відзначилися наступні ліцеїсти: Губень Д.О., Махов А.Д., Цуд Д.В., Слесаренко Д.А., Литвинов М.Ю., Столяр В.В.


У КВЛ ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

5 жовтня 2018 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося урочисте відкриття спартакіади, присвяченої Дню захисника України.
У змаганнях взяли участь ліцеїсти старшого та молодшого курсу.
I-й етап спартакіади складався з бігу на 100 метрів, естафети 4х250 м, підтягування, метання гранати.
Під час II-го етапу спартакіади відбулася воєнізована естафета, в якій брали участь по 12 осіб з кожної роти. Вона складалась з наступних вправ: прискорене пересування з подоланням перешкод, розбір та збір автомата АК-74 в протигазі, спорядження магазину набоями, подолання інженерних загороджень, стрільба з пневматичної гвинтівки, витягування пораненого з «сектору під вогнем» в умовно безпечний сектор та надання домедичної допомоги, евакуація пораненого, біг з перенесенням протитанкових мін.
Протягом III-го етапу змагань ліцеїсти змагалися у перетягуванні канату та здійснили марш-кидок у складі взводу.
За результатами змагань I місце виборола 6 навчальна рота, II місце – 5 навчальна рота та III місце – 3 навчальна рота.

 


18 вересня 2018 року волонтери з громадської організації «Українська федерація військового фітнесу» провели практичні заняття з ліцеїстами 2, 5 та 6 навчальних рот. Інструктори відпрацювали з юнаками елементи тактичної підготовки та рукопашного бою.

Для богунівців, які мріють пов’язати своє життя з військовою справою, ці заняття є не тільки обов’язковою складовою, але й можливістю стати витривалішими, сильнішими, зміцнити своє тіло.


ЗВІТ
методичної комісії з військових дисциплін
про проведення навчально-польових зборів у вересні 2018 року

Відповідно до навчальної програми з 3 по 8 вересня 2018 року особовий склад 1, 2 та 3 навчальних рот ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна залучався до проведення навчально-польових зборів на базі навчального центру військової частини А2167, с. Великополовецьке Київської області.
Вчителями предмету «Захист Вітчизни» сумісно з командирами рот, командирами взводів, психологами були проведені заняття з тактичної підготовки, вогневої підготовки, військової топографії, забезпечення життєдіяльності РГСпП в тилу противника, інженерної підготовки, загальновійськових статутів, стройової підготовки. Велику допомогу надав начальник медичної служби ліцею капітан ТЕТЬОРКІН А.В., інструктори-волонтери (військово-медична підготовка, фізична підготовка, рукопашний бій).

 

Підполковник Жук Д.М. проводить заняття із забезпечення життєдіяльності РГСпП в тилу противника

 

 

Полковник Балашов О.О. проводить заняття із заходів техніки безпеки при проведенні стрільб

 

Заняття з військово-медичної підготовки проводять волонтери

 

Заняття із вогневої підготовки проводить підполковник Мельник О.І.

 

Заняття з військово-медичної підготовки проводить капітан ТЕТЬОРКІН А.В.


Вітаємо переможців змагань «Снайпер столиці»!

13 квітня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Гордійчук І.В. провів зустріч з головою методичної комісії з предмету Захист Вітчизни Мельником О.І та вчителем Жуком Д.М., які звітували про участь збірної команди ліцеїстів  у змаганнях серед загальноосвітніх середніх шкіл міста Києва.

Ігор Володимирович привітав з перемогою ліцеїстів: Владислава Кулака, Олександра Балана, Євгена Мільту, Артема Секіріна, Романа Поповича, Івана Кошелю, Андрія Лазарика, Данила Коновалова та наголосив на тому, що ніколи не треба зупинятися, а завжди ставити нові цілі.

Ліцеїсти КВЛ змагались у наступних видах: стрільба із малокаліберної гвинтівки, розбирання та збирання автомату АК-74, спорядження магазину набоями, рівень теоретичних знань по вогневій підготовці.

В результаті запеклої боротьби наші хлопці майже на всіх етапах посіли перші місця і вибороли головний приз — кубок за перше загальнокомандне місце.

Від організаторів змагань богунівці отримали футболки і подарункові сертифікати на відвідання скеледрому та мотузкового парку. Вітаємо переможців та бажаємо їм  нових звершень.

 


Участь ліцеїстів КВЛ у щорічних військово-спортивних змаганнях з вогневої підготовки «Снайпер столиці»

На базі Київського професійно-технічного навчального закладу «Дніпровський районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України» відбулися щорічні міські військово-спортивні змагання з вогневої підготовки серед навчальних закладів міста «Снайпер столиці», в яких взяли участь вихованці військового ліцею імені Івана Богуна. Організаторами змагань виступили Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого комітету Київської міської ради, Київський військовий комісаріат та «Дніпровський районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України».

Під час змагань судді визначали призерів та переможців в теоретичній та практичній підготовці. В теоретичній підготовці майбутні захисники України давали відповіді на тести з вогневої підготовки. Під час практичного етапу учасники змагалися у вправності із розбирання та збирання автомату АК-74, спорядження магазину набоями на час, а також у влучності стрільби із пневматичних гвинтівок.

За результатами змагань «Снайпер столиці» перше командне місце вибороли вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна.