ПСИХОЛОГІЯ

ОБМІН ДОСВІДОМ МІЖ ПСИХОЛОГАМИ КВЛ  ТА НПУ

26 листопада 2018 року психологи Київського військового ліцею імені Івана Богуна ініціювали робочу зустріч з  доцентом кафедри психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Сідун О.Ю.

Під час зустрічі психологи мали можливість обмінятись досвідом, поділилися власними напрацюваннями, обговорити проблемні питання, пов’язані зі специфікою роботи.

Оксана  Юріївна запропонувала психологам ліцею взяти участь у тренінгу «Особливість роботи психологів в силових структурах».

Психологи задоволені проведеною робочою зустріччю, адже самовдосконалення, обмін досвідом та поширювання інноваційних ідей  між колегами має позитивний вплив на якість роботи.


ЗАНЯТТЯ ВІЙСЬКОВОГО ПСИХОЛОГА З ОФІЦЕРАМИ КВЛ

4 жовтня 2018 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітав військовий психолог Андрій Козійчук.

Андрія пов’язують дуже теплі спогади про роки навчання у ліцеї, адже перші кроки до кар’єри військового були зроблені саме у КВЛ.

Маючи величезний досвід роботи психолога як у мирний час, так і під час Операцій об’єднаних сил на сході України, Андрій постійно вдосконалює та примножує свої знання та вміння. Дуже приємно, що він залюбки погодився провести заняття з психологами ліцею. Темою першої зустрічі була обрана «Стресостійкість».
Для психологів ліцею заняття з А.Козійчуком виявилося цікавим та інформаційно насиченим.


IMG_0007

IMG_0052