СУСПІЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ

ЛІЦЕЇСТИ КВЛ – УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЕКТУ МАН

5 жовтня 2018 року ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна під керівництвом вчителів методичної комісії із суспільних дисциплін Харченко В.О. та Самофалова М.О. стали учасниками освітнього проекту: «Музей як джерело наукової інформації для написання науково-дослідницької роботи в системі Малої академії наук».

З вітальним словом до ліцеїстів звернулась директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Поліщук Ірина Юріївна. В освітньому проекті взяли участь доктор історичних наук, професор Пивовар Сергій Володимирович та кандидат історичних наук Крайній Сергій Костянтинович.

Богунівці з зацікавленням прослухали доповіді щодо реалізації проекту «Всесвітня спадщина Юнеско в руках молоді: знати, зберігати, діяти», інтерактивних методів популяризації історико-культурної спадщини у національно-патріотичному вихованні школярів та оглянули виставку «Князі Острозькі: європейський вимір української історії». Вчителі Харченко В.О. та Самофалов М.О., а також ліцеїсти КВЛ взяли активну участь в обговоренні доповідей.


ВШАНУВАННЯ 77-ї РІЧНИЦІ ТРАГЕДІЇ У БАБИНОМУ ЯРУ

21 вересня 2018 року з метою поглиблення знань з історії Голокосту на теренах України під час Другої світової війни та на вшанування 77-ї річниці трагедії у Бабиному Яру вчитель МК із суспільних дисциплін Самофалов М.О. для ліцеїстів 10 класів організував та провів відкритий урок пам’яті жертв Бабиного Яру, який донині залишається символом політики геноциду нацистської Німеччини.

У відкритому уроці взяв участь директор Українського центру вивчення історії Голокосту Анатолій Подольський, який розповів богунівцям про Голокост в окупованій Україні.


ПІДСУМКОВА СЕСІЯ КИЇВСЬКОЇ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

17 травня 2018 року в залі прийому іноземних делегацій Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова   відбулася  підсумкова сесія секції педагогіки відділення  філософії та  суспільствознавства Київської МАН.

Під час проведення сесії вчитель історії Самофалов М.О. подякував представникам Київської МАН  за співпрацю і побажав надалі заохочувати ліцеїстів до науково-пошукових досліджень.

За плідну науково-пошукову працю ліцеїсти КВЛ імені Івана Богуна Кобець Максим нагороджений дипломом Департаменту   освіти та науки молоді та спорту виконавчого органу  Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а ліцеїсти Ігнатюк Антон та Наконечний Володимир грамотами.