ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

У НОК КВЛ ТРИВАЄ ТРЕТІЙ ДЕНЬ ЗМАГАНЬ З МІНІ-ФУТБОЛУ

14 вересня 2018 року на території Навчально-оздоровчого комплексу відбувся черговий матч з міні-футболу під керівництвом головного судді — вчителя фізичної культури Панчака В.В. між взводами 7 навчальної роти.
У грі між командами 1-го та 4-го взводів з рахунком 0:5 перемогу здобули ліцеїсти 4-го навчального взводу. У наступному напруженому двобої команд 2-го та 3-го взводів з рахунком 3:2 перемогли гравці команди 2-го взводу.
За результатами відбірних матчів з міні-фітболу за «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила» команди посіли відповідні місця:
I місце — 2 взвод 7 навчальної роти;
II місце — 3 взвод 7 навчальної роти;
III місце — 4 взвод 7 навчальної роти;
IV місце — 1 взвод 7 навчальної роти.
Незабаром відбудеться півфінал, в якому змагатимуться команди 7 та 8 навчальних рот.


У НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ “ КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ АНДРІЯ КИЗИЛА ”

12 вересня у НОК КВЛ продовжився турнір з міні-футболу між першим та третім, другим та четвертим взводами.

Першими на поле вийшли команди першого та третього взводів. Гравці третього взводу показали гарні результати вже у першому таймі – 3:0, а в другому рахунок становив 8:0. Тож  команда третього взводу отримала беззаперечну перемогу! Гравцям другого взводу довелося докласти чимало зусиль, щоб виграти з рахунком 4:0.

14 вересня відбудеться матч чемпіонів, під час якого зійдуться у двобої команди другого та третього взводів. Богунівці вболівають за свої команди та сподіваються на цікавий та захоплюючий поєдинок, в якому переможе найсильніший.


НА СТАРТ! УВАГА! ГОЛ!

10.09.18 з урочистого шикування на плацу НОК КВЛ розпочався турнір з міні-футболу «Кубок пам’яті Героя України Андрія Кизила».

Перед вихованцями виступив начальник НОК КВЛ полковник Потєхін П.Г., який нагадав короткі, але сповнені мужності та героїзму моменти біографії офіцера, на честь якого відбуватиметься турнір.

Далі основне дійство розпочалось на футбольному полі. Сьогодні в рамках турніру було проведено дві зустрічі між взводами 7 навчальної роти. У першому матчі 2-й взвод переміг 1-й з рахунком 6:0, у другій зустрічі з рахунком 3:0 перемогу святкував 3-й взвод, здолавши 4-й.

Завтра нас очікують дві зустрічі у 8 навчальній роті наших наймолодших учасників змагань.УРОК СПОРТУ

19 червня ліцеїсти 7 роти  Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені І. Богуна на запрошення Київської християнської спортивної академії взяли участь у спортивному святі з нагоди Всесвітнього дня дитячого футболу. Це свято відзначається в усьому світі на підставі угоди між Дитячим фондом ООН та ФІФА з метою залучення молоді до спорту, підтримки здорового способу життя.  Ліцеїсти разом зі своїми однолітками із с. Тарасівка, вихованцями футбольної секції академії, взяли участь у спортивній естафеті та зіграли футбольний матч дружби. Перемогли господарі! Ліцеїсти не засмутились. Для них це був урок спорту. Вони продемонстрували організованість, витривалість, а юні футболісти академії- футбольну техніку. Гра принесла задоволення гравцям, вболівальникам та організаторам свята.


IMG_0370-min

 

 СПОРТИВНА СЕКЦІЯ З ПАНКРАТІОНУ

З метою покращення всебічного виховання майбутніх офіцерів, пропаганди здорового способу життя та засвоєння навичок самозахисту в Навчально – оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна розпочала роботу спортивна секція з Панкратіону.

Тренування проводить  майстер І Дану Шудляк Анатолій Анатолійович.

 

 

 

 

 

IMG_0355-min

IMG_0365-min


ЗМАГАННЯ ДО 74 РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ КВЛ

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ  В НАВЧАЛЬНО – ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ

КНИГА РЕКОРДІВ НОК КВЛ