ХІМІЯ

ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

З 18 по 21 вересня 2018 року у 1, 2 та 3навчальних ротах відбулася зустріч з Директором  громадського Антинаркотичного музею Бялим А.П. Головною метою музею є проведення профілактичної роботи серед дітей і юнацтва, яка виховує в них почуття стійкої відрази до наркотиків і формує адекватну установку на уникнення їх первинного застосування.

Анатолій Павлович розповів юнакам про шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини. Він представив увазі ліцеїстів експозицію, яка наочно демонструє негативні наслідки паління, вживання алкоголю і наркотиків.

Ця зустріч мала сильний профілактичний вплив на юнаків, адже вони почули про витоки й історію наркоманії, медичних аспектів дії наркотичних речовин на організм людини та особливо на її мозок.


ВІДКРИТИЙ УРОК ХІМІЇ У КВЛ

Наразі десяті класи Київського військового ліцею імені Івана Богуна завершують вивчення курсу неорганічної хімії. Однією з останніх у розділі «Металічні елементи та їх сполуки» є тема «Металічні елементи у природі. Добування металів». Саме цей матеріал вивчали ліцеїсти 4 взводу 6 навчальної роти на відкритому уроці, який 10 травня 2018  року провела вчитель хімії Ольга Григорівна Россоха.

Крім програмних питань, які вивчалися у взаємозв’язку теоретичної основи з практичною діяльністю, були висвітлені аспекти використання металів та хімічних технологій взаємоперетворень металів та їхніх сполук у військовій справі.

На уроці була присутня старший вчитель МК хімії та біології кандидат педагогічних наук Алла Миколаївна Шевченко.