Товариші офіцери, педагоги, працівники, військовослужбовці, дорогі ліцеїсти!

DSC_1844--Від імені командування Київського військового ліцею імені Івана Богуна вітаю особовий склад ліцею з Днем Збройних Сил України!

В цей день вся Україна складає глибоку шану тим, хто наразі боронить свободу і незалежність рідної землі, хто зміцнює обороноздатність нашої країни. Переконаний, що в найближчому майбутньому ми здолаємо ворога та звільнимо свою Батьківщину. Український народ вірить у Збройні Сили, які  є символом мужності та незламності духу, вірності  військовому обов’язку та безкінечної любові до свого народу.

Наразі багато військовослужбовців Збройних Сил України зустрічатимуть своє свято на бойових позиціях та вогневих рубежах, Їх самовідданість та жертовність в ході проведення АТО є безумовним прикладом беззавітного служіння українському народові, прикладом доблесті, і честі..

Навіть у найскладніших умовах військовослужбовці Збройних Сил України залишаються вірними Військовій присязі, з честю виконують свій конституційний обов’язок, демонструючи високий професіоналізм і бойову майстерність.  Від солдата до генерала служба у Збройних Силах України сприймається як найвища честь, священний обов’язок та відповідальність перед своїм народом, своєю Батьківщиною.

Вітаю  всіх  зі святом та зичу міцного здоров’я, добробуту, родинної злагоди та нових вагомих звершень на шляху зміцнення обороноздатності нашої держави.

Величезна подяка і слава хоробрим воїнам-захисникам рідної землі!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові! СЛАВА УКРАЇНІ!

 

З повагою

Начальник Київського військового ліцею
імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор                                                              І.В.ГОРДІЙЧУК

6 грудня 2017 року