Шановні товариші офіцери, сержанти, солдати, вчителі, вихователі, працівники ліцею, батьки, випускники КВЛ! Дорогі ліцеїсти-богунівці! Вітаю всіх вас з Новорічними святами!

DSC_1844--За минулий 2017 рік у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося багато позитивних змін, але для всього особового складу головною метою та першочерговим завданням була й буде високоякісна підготовка юнаків до вступу у вищі військові навчальні заклади, виховання в них почуття патріотизму та високих моральних якостей, фізичне загартування та вишкіл.

Для досягнення відчутних результатів на цих напрямках всі ми спільно доклали багато зусиль та виявили не тільки наполегливість, а й креативність.

Так, за 2017 рік для покращання фізичної підготовки ліцеїстів, надання їм нових можливостей для удосконалення своїх  спортивних результатів та вишколу у КВЛ було створено поле для гри у міні-футбол, обладнано смугу перешкод та мале тактичне поле, запрацювали на повну потужність гуртки з рукопашного бою. Це безумовно вплинуло на спортивні досягнення вихованців ліцею.

 

Оволодінню англійської мови, безумовно, сприяло відкриття у  навчальних ротах 2 комп’ютерних класів, призначених для додаткових занять;  облаштування у приміщенні бібліотеки ліцею класу для підготовки до ЗНО, що помітно відображається на поточних результатах.

Ми пишаємося нашими переможцями на районних, міських та всеукраїнських конкурсах та олімпіадах: 12 ліцеїстів стали переможцями олімпіад з «Історії України», 5 – з української мови тощо. Здобули перемогу богунівці і на конкурсах та у захисті робіт  Малої Академії наук України з педагогіки, історії України, біології, хімії та географії.

Протягом всього року за сумлінну військову службу та самовіддану роботу були відзначені відзнаками Міністерства оборони України 24 представника офіцерського  та сержантського складу КВЛ. За зразкову службу відзнаки Міністерства оборони України отримали 5 офіцерів, Знаком пошани були нагороджені 2 офіцера.

Більшість особового складу з числа ліцеїстів була відзначена керівництвом ліцею за зразкову дисципліну, високі досягнення у навчанні, вивченні англійської мови та вагомі спортивні результати.

У 2017 році міцна і дружня родина КВЛ поповнилася новими високопрофесійними кадрами: проходження військової служби у КВЛ  розпочали 18 офіцерів, 9 офіцерів отримали підвищення у посадах та 8 – у військовому званні.

У 2017 році успішно стартував перехід на нову систему харчування, що значно покращило якість та смак приготовлених страв. Нещодавно відчинила двері кімната психологічного розвантаження для всіх, хто потребує психологічної підтримки. Наполегливо працює над створенням позитивного іміджу ліцею медіа-центр, завдяки якому кожний бажаючий може дізнатися про життя, навчання та дозвілля богунівців.

За результатами навчання за 2016-2017 навчальний рік наші випускники довели, що ми рухаємося у правильному напрямку. Так,  5 ліцеїстів здобули золоті медалі, 1 ліцеїст – срібну.

У 2017 році 47, 21 % випускників вступили до вищих військових навчальних закладів. Дуже приємно, що командування ліцею наразі отримує подяки від керівництва тих ВВНЗ, де навчаються наші випускники.

Як бачимо, наша сумлінна робота приносить вагомі результати. І хоча, безумовно, це дуже тішить, але зупинятися на досягнутому неможна. На своє втілення чекають нові ідеї, нові творчі задуми. І ми готові до опанування нових висот, готові долати будь-які перешкоди, адже держава довірила нам найважливішу місію  – виховання нової генерації офіцерського корпусу Збройних Сил України, як головного гаранта національної безпеки та суверенітету України.

Складний час, який наразі переживає Україна, вимагає від кожного з нас максимальної віддачі, максимальної концентрації волі і зусиль. Наші сьогоднішні досягнення – це напрацювання на майбутнє, бо в стінах ліцею загартовується нове покоління захисників держави, тих, кому завтра український народ довірить своє майбуття.

Особливо теплі та щирі вітання з новорічними святами тим, хто сьогодні на передовому краю мужньо відстоює незалежність України. Низькій уклін незламним та непереборним представникам Збройних Сил України, які у найвідповідальніший для нашої держави час виявляють неймовірну силу духу, відвагу та вірність військовій присязі.

З новим 2018 роком всіх нас, з новими успіхами, з новими досягненнями, з новими здобутками! Нехай Господь підтримує всіх нас у наших праведних прагненнях!

Слава волелюбному, працелюбному та непереможному Українському народові!

Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями

Начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                              І.В.ГОРДІЙЧУК