Час обирати життєвий шлях

znak-1У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна розпочався II-й навчальний семестр. Для старшокурсників – це найвідповідальніший час, адже треба не тільки гідно завершити навчальний рік, а й остаточно визначитись з обранням вищого військового навчального закладу Міністерства оборони України.

Впродовж  всього навчального періоду командування ліцею та весь педагогічний й офіцерський склад проводили профорієнтаційну роботу з ліцеїстами з метою з’ясування їх інтересів та схильностей. Ця робота є вкрай важливою, бо дає юнакам необхідні відповіді на актуальні запитання: «В якій саме військовій спеціальності я зможу реалізувати свої природні здібності  та втілити мрії? Який ВВНЗ Міністерства оборони України для цього обрати?»

У 2017 році  47, 21 %  від загальної кількості випускників успішно витримали вступні іспити та наразі навчаються у провідних вищих військових навчальних закладах МОУ.

 57 ліцеїстів вступили  до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

 25 ліцеїстів вступили до Військової академії (м. Одеса);

11 ліцеїстів – до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації;

 11 ліцеїстів до Харківського університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба;

 11 ліцеїстів до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

 5 ліцеїстів на  кафедру військової підготовки Національного авіаційного університету;

 4 ліцеїсти до Житомирського військового інституту імені                       С.П. Корольова;

3 ліцеїсти вступили на військово-юридичний факультет Національного юридичного  університету імені Ярослава Мудрого. Ці показники є свідченням цілеспрямованої роботи всього особового складу ліцею.

Складний час, який наразі переживає наша країна, вимагає усвідомлення юнаками значущості військової професії, високого покликання  бути захисниками своєї держави.

Формування стійкої мотивації у юнаків для обрання ними військової професії і є головним пріоритетним напрямком навчально-виховного процесу у Київському військовому ліцеї.