Зустріч з випускним курсом КВЛ

20180209_152127-min9 лютого та 12 лютого 2018 року у 1 та 3 навчальних ротах Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулася зустріч з начальником КВЛ генерал-майором Гордійчуком І.В.

Ігор Володимирович  у спілкуванні з особовим складом порушив важливі питання навчання, військової дисципліни та підготовки до ЗНО.

У першу чергу, зауважив очільник ліцею, треба прагнути високих результатів, усвідомлено підходити до вибору предметів для тестування і серйозно готуватися до нього.

Він відмітив ліцеїстів, які сумлінно виконують свої обов’язки, додержуються зразкової дисципліни та виявляють старанність, працелюбність у навчанні.

Грамоти та вітання від генерал-майора Гордійчука І.В. отримали ліцеїсти Д.Семенків, Д. Наконечний, Д.Топтунов, В.Добровольський, Л. Сізарєв, І.Забара, П.Панчук,  Ф.Михайлик, В.Григоров, В.Мелешко, В. Білик, Д.Чугуєв, Д. Макаруха, О.Прокопенко, І.Голота, В.Добровольський, А. Бурдюк, В.Замула, Н. Вавренюк, В.Кірпіченко, Д.Ляхоцький, Д. Поліванчук, І.Вишнівський, А.Козлов, В.Кондратюк, Д. Прийма, Р.Хоменко, Р.Нікітченко,  М.Лисак, Д. Шевченко, В. Куленко, П. Захаревський. Ліцеїстам П.Лейсі, О. Парфенову, А. Лозівському, А.Арматрауту, О, Федоренку вручили листи-подяки для батьків від командування ліцею.

Особливу увагу Ігор Володимирович приділив питанню належного вивчення англійської мови, зауваживши, що для офіцера Збройних Сил України знання іноземної мови набуло першочергового значення. Він поділився з ліцеїстами методичними рекомендаціями, як найкраще досягти  відчутних результатів в оволодінні англійською мовою на достатньому рівні.

Поцікавився начальник КВЛ і планами випускного курсу щодо вступу до вищих військових навчальних закладів. Він наголосив на тих військових спеціальностях, які наразі затребувані у Збройних Силах України у найбільшій мірі.

Наприкінці зустрічі Ігор Володимирович побажав богунівцям наснаги у навчанні, цілеспрямованості та наполегливості для досягнення своєї мети – стати офіцерами Збройних Сил України.

IMG_0048-min

IMG_0051-min

IMG_0061-min

20180209_152841-min

IMG_0073-min