ЮНІ ПІДКОРЮВАЧІ НЕБА

9 червня 2018 року 8 ліцеїстів 6 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна здійснили свій перший навчально-тренувальний стрибок з десантним парашутом Д-5 серії 2.
Перед стрибком трьохгодинний інструктаж проводила керівник гуртка »Юні парашутисти» та головний інструктор аеродрому «Бородянка» Кулігіна Ольга Олександрівна.
Під час інструктажу розглядалися найголовніші питання – дії парашутиста в екстремальних ситуаціях, правильність приземлення та багато іншого, що потрібно знати під час першого стрибка. Ліцеїсти дуже серйозно та відповідально прислухалися до всіх вимог, бо, як кажуть інструктори, ці правила написанні кров’ю. В результаті — жодної відкритої запаски, жодних травм.
Для юнаків це була своєрідна перемога над своїми страхами та невпевненістю. Після приземлення вирували емоції – ліцеїсти були задоволені та сповнені бажання повторити стрибки.
У Київському військовому ліцеї протягом року проводяться заняття з парашутної підготовки у гуртку «Юний парашутист», де богунівці опановують теоретичну частину: знання укладки парашута, дії у нештатних ситуаціях тощо. І лише за умов відмінного знання усіх необхідних вимог на завершення відбувається практичний стрибок, адже його якість залежить від якості засвоєних на землі уроків.