ШАНОВНІ ДРУЗІ!

13 червня 2018 року Україна відзначає четверту річницю звільнення Маріуполя від проросійських бойовиків.

Це знаменна пам’ятна дата для кожного з нас, адже спецоперація зі звільнення міста стала переломним моментом в  історії розв’язаної Росією війни на Донбасі і завадила подальшій окупації України. Завдяки їй лінію фронту вдалося відсунути від мирного українського міста та убезпечити мешканців Маріуполя від постійних обстрілів російських найманців.

Хочеться особисто привітати командирів взводу — офіцерів-вихователів майора Ягелло В.О., капітана Угрина Р.З. та старшого лейтенанта   Поліщука І., які приймали безпосередню участь у звільненні міста Маріуполь. У Київському військовому ліцеї виховання богунівців здійснюють справжні чоловіки, патріоти своєї держави, професіонали високого ґатунку.

У нашому ліцеї навчаються юнаки, які не з книжок знають, що таке війна. Лазарик Андрій Сергійович, Лазарик Олексій Сергійович, Верескун Едуард Валерійович – ці хлопці з Маріуполя на собі відчули тягар поневолення рідного краю, біль за свою Батьківщину.

Дорогі ліцеїсти-маріупольці!

Вітаю вас з річницею звільнення Вашого міста, зичу вам успіхів у навчанні, опануванні знаннями, необхідними для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України. Ви надія свого славетного міста, надія непереможної України!

Бажаю всім мирного неба, непохитної віри в щасливе майбутнє нашої країни, як найшвидшої перемоги!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава нескореним Збройним Силам України!

Слава Україні!

 

З повагою

Начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

 

Герой України

генерал-майор                                                     І.В.ГОРДІЙЧУК