ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК БОГУНІВЦІВ

З 1 по 11 липня 2018 року 16 вихованців (пільгової категорії) Київського військового ліцею імені Івана Богуна у супроводі командира 8 навчальної роти — старшого офіцер-вихователя підполковника Кияниці О.В. отримали чудову можливість оздоровитися на базі відпочинку «Полярон», що розташована в селищі Приморське Одеської області.

Погода сприяє повноцінному відпочинку юнаків на морі, а також участі у активних спортивних іграх: футболі, настільному тенісі, волейболі, баскетболі.

Досить цікавою та насиченою є програма, розроблена організаторами для відпочинку богунівців. Хлопці мали змогу відвідати пелікан-тур, каталися на яхті, також ознайомилися з історією містечка Вилкове, або, як ще його називають, “Українською Венецією”,  яке посідає одне з почесних місць серед найцікавіших куточків нашої країни  як “місто на воді”.

Після цієї подорожі юнаки зможуть розповісти друзям про «нульовий кілометр» — місце злиття хвиль Дунаю і Чорного моря, та про  Дунайські плавні і острови Дунайського заповідника.